Integracja Sensoryczna – bezpłatne konsultacje i badania przesiewowe (Warszawa - Mokotów)

kącik dla rodziców

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

CWRO
Posty: 9
Rejestracja: 2009-05-08, 14:12
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: mazowieckie

Integracja Sensoryczna – bezpłatne konsultacje i badania przesiewowe (Warszawa - Mokotów)

Postautor: CWRO » 2016-05-17, 14:53

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i badania przesiewowe do naszego Gabinetu Integracji Sensorycznej. Nasi specjaliści ocenią jak rozwija się dziecko, udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju i pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

Rodzicu jeżeli niepokoją Cię niektóre zachowania czy reakcje twojego dziecka – zapraszamy do naszego Gabinetu. Nasi specjaliści to certyfikowani terapeuci integracji sensorycznej, terapii ręki, wykładowcy na studiach podyplomowych z SI, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Podczas konsultacji zostanie przeprowadzona rozmowa z rodzicem/opiekunem oraz badanie przesiewowe, które pomoże stwierdzić czy u dziecka występują zaburzenia integracji sensorycznej i należy rozpocząć proces diagnostyczny, czy też inny rodzaj trudności, na który należy zwrócić uwagę. Nasz terapeuta udzieli wszelkich informacji dotyczących diagnozy i terapii integracji sensorycznej oraz zaburzeń towarzyszących, i udzieli Państwu niezbędnego wsparcia.

Zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki po wcześniejszej rejestracji telefonicznej tel. 22 847 95 42 oraz 22 847 95 41.

Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości
Warszawa (Mokotów), ul. Woronicza 15 lok. 100

http://www.cwro.edu.pl
Tel. 22 847 95 42
22 847 95 41
e-mail cwro@cwro.edu.pl

Wróć do „Rodzice”