Warsztaty z robotyki i kodowania

miejsce spotkań i wymiany doświadczeń nauczycieli przedmiotów informatycznych

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

natalik90
Posty: 6
Rejestracja: 2016-05-18, 17:49
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane, Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Warsztaty z robotyki i kodowania

Postautor: natalik90 » 2017-03-18, 10:47

Witam wszystkich!

Szukam osób, najlepiej z woj. kujawsko-pomorskiego, które przeprowadzają zajęcia dla dzieci z zakresu robotyki. Chciałabym wprowadzić takie zajęcia w mojej szkole (mała szkoła wiejska) i myślę jak to ugryźć. Zawsze to by było coś nowego i innego dla tych naszych dzieciaków. Kwestia jest też tego, że mamy beznadziejną pracownię komputerową, a może dzięki kodowaniu i robotyce, gdybym się zagłębiła w temat mogłabym pozyskać jakieś środki, żeby chociaż tablety im kupić. Chodzi o to, że chciałabym wiedzieć jak takie zajęcia dla dzieci wyglądają i czy w ogóle im się spodobają.

Pomożecie? :)

lchojnacki
Posty: 13
Rejestracja: 2016-10-11, 13:44
Lokalizacja: łódzkie

Re: Warsztaty z robotyki i kodowania

Postautor: lchojnacki » 2017-04-06, 14:41

Zapraszamy wobec tego bardzo serdecznie do udziału w nowej, IV edycji cyklu konferencyjnego "Integracja dla edukacji. Nowa podstawa programowa. Nauka kodowania i programowania w przedszkolu i w szkole podstawowej. Placówka w XXI wieku - tradycja i nowoczesność."

Udział w konferencji jest bezpłatny. W ramach konferencji odbędą się bezpłatne warsztaty z Programowania w ruchu oraz wiele atrakcyjnych pokazów i praktycznych zajęć przy stoisku Moje Bambino oraz naszych Partnerów.

Konferencje odbędą się w 9 miastach Polski. Dla Uczestników wydarzeń przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie atrakcyjna nagroda - produkt do nauki programowania o wartości 2 999,90 PLN! :)

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie!

Terminy i miasta konferencyjne oraz szczegółowy program znajdą Państwo na stronie Moje Bambino:

https://www.moje bambino.pl/content/47-cykl-konferencyjny#utm_source=MB&utm_medium=forum&utm_campaign=forum_MB_cykl_konferencyjny_04


Wróć do „Informatyka”