Ogólnopolski konkurs ekologiczny dla szkół i przedszkoli

Informacje o ciekawych konkursach i projektach, w których warto wziąć udział

Moderator: służby porządkowe

FNZR
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-20, 16:31
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Ogólnopolski konkurs ekologiczny dla szkół i przedszkoli

Postautor: FNZR » 2015-09-04, 12:12

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie ekologicznym dla przedszkoli, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych: Czy baterie są jak bakterie?. Tematyka konkursu w kategorii Adept, skierowanej do młodzieży polegać będzie na przygotowaniu krótkiego (do 5 minut) filmu reklamowego, który w sposób zabawny, a jednocześnie edukacyjny będzie promował prawidłowe postępowanie ze zużytymi bateriami. Konkurs w kategorii Maluch, skierowanej do przedszkoli polega na zaprezentowaniu kwestii prawidłowego postępowania ze zużytymi bateriami w formie grupowego wystąpienia (teatrzyk, przedstawienie, inscenizacja, czas trwania – do 10 minut).
Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji, w tym szczegółowy regulamin konkursu, ciekawostki i artykuły o tematyce ekologicznej oraz dokumenty konkursowe do pobrania można znaleźć w zakładce BA(K)TERIE na stronie: http://www.klimatdladzieci.pl. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 22 644 67 95 lub mailowy: o.tchorzewska@zmianyklimatu.pl...
Dodatkowo informujemy, iż formularz zgłoszeniowy (tak samo jak prace konkursowe) musi wpłynąć do siedziby Organizatora konkursu do dnia 30 października br. (decyduje data wpływu zgłoszenia/prac konkursowych, nie zaś data ich wysyłki). Formularz zgłoszeniowy może wpłynąć oddzielnie - we wcześniejszym terminie, ale można go również wysłać wraz z wybranymi pracami konkursowymi. Powyższy termin zgłoszenia dotyczy kategorii konkursowej: Adept i Maluch.
Organizatorem konkursu ekologicznego pod nazwą: Program upowszechniania wiedzy na temat prawidłowego postepowania ze zużytymi bateriami pt. Czy baterie są jak bakterie? jest Fundacja Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wróć do „Konkursy, projekty, ...”