Cześć i czołem!

zrezygnujmy choć odrobinkę z "internetowej anonimowości", powiedzmy coś o sobie

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

crystal295
Posty: 1
Rejestracja: 2019-07-28, 18:12
Przedmiot: Technika, Ekonomia, Inne
Lokalizacja: podkarpackie

Cześć i czołem!

Postautor: crystal295 » 2019-07-28, 18:22

Kłaniam się wszystkim!
Mam 24 lata i jestem świeżo upieczonym magistrem ekonomii 8) Planuję zacząć pracę w szkole - za rok a może jeszcze w tym... :)
Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego oraz techniki / zajęć technicznych;
W przyszłości planuję zrobić jeszcze studia podyplomowe z informatyki/technologii informacyjnych czy też geografii/matematyki. Bardzo dobrze czuję się w ścisłych przedmiotach i takowe chciałbym nauczać - łącznie z podstawami przedsiębiorczości :D
Jakieś rady dla początkującego i kroczącego w stronę ścieżki nauczycielskiej młodego człowieka? :roll:
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Ritter von Rodewald
Posty: 380
Rejestracja: 2017-06-17, 15:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Cześć i czołem!

Postautor: Ritter von Rodewald » 2019-07-28, 21:12

Moim życzeniem dla Ciebie jest, abyś nie musiał poświęcać energii, sił i środków na rzeczy całkowicie zbędne (szkolenia, komisje, ewaluacje, rady i inne dyrdymały). :wink:
I niech wreszcie coś się ruszy z tym przywróceniem praw do emerytury nauczycielskiej po 30 latach pracy.
Wtedy po roku, góra dwóch latach, staniesz się doświadczonym pracownikiem.
I niech nasze państwo wspiera takich jak Ty.
Na powodzenie w osiągnięciu zakładanego celu wpływa wiele czynników, takich jak: osobowość odbiorców, ich wiedza o świecie, kontekst sytuacyjny bądź przyjęte normy postępowania.


Wróć do „Poznajmy się”