Obchody Dnia Nauczyciela

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

świetliczanka
Posty: 152
Rejestracja: 2007-10-11, 21:00

Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: świetliczanka » 2007-10-12, 15:24

Wybieracie się gdzieś, moi mili?
Ja na 17.30 zostalam zaproszona do Miejskiego Domu Kultury na począstunek, wystąpi też Karabet łowcy B :) (uwielbiam kabarety)
Szykuje się miły, piątkowy wieczór.
A u Was?

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: malgala » 2007-10-12, 15:29

U nas wspólny wypad na późny obiad, który przekształci się w późną kolację.

świetliczanka
Posty: 152
Rejestracja: 2007-10-11, 21:00

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: świetliczanka » 2007-10-12, 15:34

Ja powinnam jeszcze dzis zostać w szkole, jest spotkanie z emerytowanymi nauczycielami, aole dajcie spokój! Siedziałam od 7.45 do 14.30, powinnam godzine wczesniej wyjsc ale oczywiscie nie miał kto zostać na świetlicy. Szalony dzien..glowa mi huczy od wrzasków!

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: renati23 » 2007-10-12, 16:58

W mojej szkole zorganizowaliśmy sobie wyjazd na ognisko do gospodarstwa agroturystycznego :mrgreen:

Marzena82
Posty: 184
Rejestracja: 2007-08-09, 21:51

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: Marzena82 » 2007-10-12, 18:30

Hej, hej;) A ja będę świętować dopiero w środę:/,ale cóż...lepiej późno niż wcale. Bawcie się dobrze i świętujcie w "ten" jedyny wyjątkowy "nasz" dzień :)
PoZdRaWiAm CiEpŁo - Marzena ;)

Awatar użytkownika
izmo
Posty: 57
Rejestracja: 2007-08-23, 21:21

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: izmo » 2007-10-12, 18:52

Drogie Panie. Ja to jak zwykle nic nie świętuję, ale przyznać muszę, że na Łowców bym poszła. Chociaż nie są z mojego miasta, są z mojej uczelni. Spotykałam ich na korytarzach, na deskach naszej auli, kiedy występowali i zawsze "lałam ze śmiechu". Świetliczanka - życzę udanej zabawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No, to super.

Awatar użytkownika
kamela
Posty: 47
Rejestracja: 2007-08-19, 20:06

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: kamela » 2007-10-12, 22:14

U nas obchody Dnia Nauczyciela były skromne. Była akademia, potem słodki poczęstunek - kawa, ciasto i owoce. Pożartowaliśmy, powspominaliśmy z kolegami i koleżankami emerytkami dawne czasy. Było przyjemnie. Tym bardziej dla mnie, gdyż dostałam dzisiaj nagrodę dyrektora. Byłam naprawdę zaskoczona. To było miłe. :)

świetliczanka
Posty: 152
Rejestracja: 2007-10-11, 21:00

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: świetliczanka » 2007-10-13, 06:30

Ale się usmiałam na Łowcach.B!!
To wariaci! te ich stroje i miny....na prawdę było śmiechowo
Az rozbolała mnie glowa i szybko się zmyłam z części poczęstunkowej (aczkolwiek miałam juz z glowy kolację w domu- tak się najadłam)
Bardzo fajny dzień!

eldog
Posty: 689
Rejestracja: 2007-08-02, 12:21

Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: eldog » 2007-10-13, 09:01

Ja niestety w tym roku nie obchodziłam Dnia Nauczyciela bo niestety jak wiecie nie pracuję, dostałam czekoladę od mamy i popiłam trochę ze znajomymi to całe obchody, mam nadzieję, że za rok będzie lepiej! Pozdrawiam
Umiesz liczyć, to licz w życiu tylko na siebie!

Pedagog74
Posty: 39
Rejestracja: 2007-10-13, 09:17

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: Pedagog74 » 2007-10-13, 09:26

Witam wszystkich nauczycieli.
U nas była akademia i obiad do nocy, ale ja osobiście nie byłam. Nie miałam ochoty patrzeć na ten cały cyrk, bo inaczej nie można tego nazwać co się u nas robi z nargodami. I to jest nasze święto. ŚMIECHU WARTE. A u was jak z tym jest?[/b]
Ostatnio zmieniony 2007-10-21, 09:19 przez Pedagog74, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: dushka » 2007-10-13, 09:39

U mnie akademia rewelka, moja dobra koleżanka, pedagog z powołania, robiła z 6 klasą przedstawienie takie, ze ryczałam ze śmiechu :) Niestety - dysonans zdarzył się wcześniej. Nagrody dostali powiedzmy sprawiedliwie ci, którzy otrzymali tytuł Nauczyciela z klasą i zrobili dyplomowanie. I ok, w porządku. Ale strasznie mi przykro było, ponieważ moja kolejna bardzo dobra koleżanka, która dyplomowanie zrobiła, nagrody nie dostała - jako jedyna!

Nie od wczoraj wiedzieliśmy, ze szefowa jej nie trawi. Ale to już jest mobbing - celowe ominięcie przy nagrodzie, którą dostali wszyscy dyplomowani. Świństwo i tyle.

Kobieta jeszcze nic nie wie, ponieważ nie było jej na akademii. Strasznie, strasznie mi jest przykro z jej powodu :(

Miłym akcentem na zakończenie była pizza trójbabska :D

eldog
Posty: 689
Rejestracja: 2007-08-02, 12:21

Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: eldog » 2007-10-13, 09:57

Nagrody z okazji Dnia Nauczyciela zawsze dzielą ludzi, raz w moim życiu nawet byłam świadkiem takiego zdarzenia, że koleżanka, która nie pracowała w poprzednim roku szkolnym w danej szkole również otrzymała nagrodę dyrektora, ja wtedy byłam młodą nauczycielką, zatrudnioną od września, ale nikt ze starego grona nawet nie zareagował niestety! Dlaczego nie potrafimy przeciwstawić się podobnym praktykom dyrektorów szkół, dlaczego się zwyczajnie boimy i chcemy spokoju? Ja ciągle się odzywam i może dlatego mam ciągle w oświacie problemy! Lepiej być szarą, cichą myszką co? Ale dlaczego, czy można zgadzać się ciągle z niesprawiedliwością? Dlaczego pokorne ciele dwie matki ssie!!!??? W sumie to przykry czasami jest ten Dzień Nauczyciela!
Umiesz liczyć, to licz w życiu tylko na siebie!

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: dushka » 2007-10-13, 10:15

Widzisz, ja naprawdę nie mam nic przeciwko tym, którzy nagrody dostali - bo dostali je za konkretne działania. Ale ta osoba również działała, co więcej - wiem, że zrobiła znacznie więcej dobrego, niż niektórzy nagrodzeni dyplomowani. I to jest podłość.

Pedagog74
Posty: 39
Rejestracja: 2007-10-13, 09:17

Re: Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: Pedagog74 » 2007-10-13, 10:17

Ja jestem w podobnej sytuacji jak ty eldog1963. Zawsze się odzywam bo mnie to bardzo złości, a od wczoraj to już szkoda gadać... Z jednej strony złości mnie to wszystko a z drugiej bardzo śmieszy, szkoła to prawdziwy cyrk-szczególnie moja. Najlepsze koleżanki dr mają nagrody co roku.

eldog
Posty: 689
Rejestracja: 2007-08-02, 12:21

Obchody Dnia Nauczyciela

Postautor: eldog » 2007-10-13, 10:32

Ja zawsze się odzywałam ale niestety niewielu ludzi potrafi tak naprawdę powiedzieć co myśli, wszyscy zawsze przyznają rację ale po cichu, dlaczego? Każdy pewnie chce mnie spokój ale za jaka cenę? Ja jestem obecnie wprawdzie bezrobotną nauczycielką ale zapewne po powrocie do oświaty mój charakter nie zmieni się i albo tam dopracuje do emerytury albo po prostu odejdę, jeszcze zamierzam się raz poderwać i wrócić do oświaty ale moje nastawienie nie zmieni się, pozdrawiam wszystkie odważne belferki! Dyrektorzy to też tylko ludzie i mogą się mylić, ale powinni umieć się do tego przyznawać a nie kierować się w swoim postępowaniu głupimi sympatiami nie dostrzegając codziennej ciężkiej pracy nauczyciela! Życzę wszystkim nauczycielom spotykania na swojej drodze życiowej tylko życzliwych ludzi bo otaczający ludzie powinni tworzyć krąg pozwalający wyzwalać pokłady wewnętrznej aktywności jednostki a nie stanowić przykład zwykłego matematycznego zera! Pozdrawiam
Umiesz liczyć, to licz w życiu tylko na siebie!


Wróć do „Pogaduszki”