Załamanie.

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

MsPrevail
Posty: 7
Rejestracja: 2012-12-10, 13:48
Przedmiot: WOS, Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: małopolskie

Załamanie.

Postautor: MsPrevail » 2013-09-17, 18:12

Witam serdecznie.

Jest magistrem pedagogiki, specjalność: edukacja medialna. Uważam te5 lat za (jak do tej pory) najbardziej zmarnowane w swoim życiu. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc i doradzić gdzie mogę szukać zatrudnienia? Oczywiście podczas studiów wykładowcy kłamali gdzie możemy później pracować, ale nijak się to ma do rzeczywistości ... Czy ktos jest w stanie powiedzieć mi gdzie faktycznie można szukać pracy po takim kierunku?

Będę niezmiernie wdzięczna.

jinks
Posty: 226
Rejestracja: 2010-06-26, 12:24
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka, Informatyka
Lokalizacja: małopolskie

Re: Załamanie.

Postautor: jinks » 2013-09-18, 13:39

Niestety mogę jedynie potwierdzić: oszukano, okłamano Cię. Jesteś jedną z wielu ofiar naszego systemu. Teraz tych okłamywanych jest jeszcze więcej.

Jedyne co możesz zrobić to w jakiś sposób się przekwalifikować. Zrobić może jakiś kurs kwalifikacyjny. Znam osobę, która zrobiła tyflopedagogikę i nie wyrabia z klientami. Może w tym kierunku?

Jedliński
Posty: 547
Rejestracja: 2008-09-20, 18:40
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Fizyka
Lokalizacja: śląskie

Re: Załamanie.

Postautor: Jedliński » 2013-09-22, 21:03

Ja nie do końca kupuję tą koncepcję, że "oszukano mnie" itd. Sam masz własny rozum i "trochę" musiałaś wiedzieć na co się piszesz. Po wielu kierunkach ludzie nie mają pracy. Wiem, że jest trudno i życzę Ci powodzenia.
W Chinach nauczycieli nazywa się budowniczymi narodu; czas, byśmy naszych nauczycieli nazywali tak samo. Barack Obama

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Załamanie.

Postautor: iluka » 2013-09-22, 23:32

MsPrevail pisze:pedagogiki, specjalność: edukacja medialna.
POTENCJALNE MIEJSCA PRACY
Absolwent tej specjalności posiada kwalifikacje zawodowe do pracy w instytucjach medialnych,
placówkach i firmach zajmujących się zastosowaniem i ewaluacją mediów edukacyjnych, w tym
m. in.:
 w różnych obszarach działań naukowych, badawczo-rozwojowych i edukacyjnych, związanych
z mediami, mass mediami, multimediami i nowymi technologiami informacyjnokomunikacyjnymi,
 w zespołach oceniających, prowadzących audyt, monitoring, ewaluację oraz walidację nowych
mediów i technologii informacyjno-komunikacyjnych w zastosowaniach edukacyjnych,
 w ośrodkach twórczych i instytucjach medialnych, takich jak: prasa, radio, telewizja,
wydawnictwa multimedialne, agencje reklamowe, w zespołach producentów mediów i
animatorów kampanii społecznych itp.,
 w ośrodkach ekspozycyjno-szkoleniowych oraz w placówkach kulturalno-oświatowych, m. in.
takich jak: centra targowe i konferencyjne, ośrodki kultury lub świetlice osiedlowe, pracownie
komputerowe, audiowizualne, filmowe, fotograficzne bądź realizujące nagrania wideo,
 na uczelniach i w oświacie, w jednostkach gospodarczych, państwowych i społecznych,
w firmach i spółkach, organizacjach, organach i urzędach, w których niezbędni są rzecznicy
prasowi i specjaliści ds. kontaktów z mediami.
MsPrevail pisze:Oczywiście podczas studiów wykładowcy kłamali gdzie możemy później pracować,
Konkretnie podaj co?
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Załamanie.

Postautor: haLayla » 2013-09-23, 15:11

Jedliński pisze:Po wielu kierunkach ludzie nie mają pracy. Wiem, że jest trudno i życzę Ci powodzenia.


Jest tylko jeden kierunek który daje 100% gwarancję zatrudnienia. Teologia kapłańska.
<3

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Załamanie.

Postautor: iluka » 2013-09-23, 17:22

:mrgreen:
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho

tecumseh
Posty: 171
Rejestracja: 2011-03-13, 21:59
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Załamanie.

Postautor: tecumseh » 2013-09-24, 20:09

@MsPrevail

Hm,

a ja zapytam, narawdę uważasz, że zmarnowałaś 5 lat?
Nic sie nie nauczyłaś w tym czasie, nie zdobyłaś nowych doświadczeń, nie robiłaś nic poza studiami, nie szkoliłaś się, nie poznawałaś nowych ludzi, nie miałaś praktyk, nie wyjeżdżałaś zagranicę itd?
Nic a nic?
Nie wierzę, a jeśli naprawdę, to sorry, ale nie wiń innych, że cię oszukali, wiń siebie trochę, że studiowałaś niepotrzebny, nielubiany(?) kierunek i nic poza tymi studiami nie zrobiłeś?
Ale jak mówię, trochę nie wierzę:)


Wróć do „Pogaduszki”