Studia podyplomowe

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Langa
Posty: 5
Rejestracja: 2019-09-06, 16:22
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Studia podyplomowe

Postautor: Langa » 2019-10-03, 01:42

Pewnie jak nie jeden nauczyciel, szukam dodatkowej albo stałej pracy poza szkołą. Myślę o tym poważnie już od roku. Korzystając z faktu, że mam już wykształcenie pedagogiczne pomyślałam poważnie o zajmowaniu się integracją sensoryczną. Znalazłam w tym kierunku ciekawe studia podyplomowe dla nauczycieli reklama.

tomeh
Posty: 119
Rejestracja: 2020-01-16, 22:54
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Studia podyplomowe

Postautor: tomeh » 2020-01-16, 23:10

Z reguły po kolka to mają ukończeni ci co sami nie wiedzą co chcą robić tacy figu fago. Ten kto wie czym che się zajmować może mieć z 2 max podyplomowe jako uzupełnienie jeden drugiego. Na przykład 1 planista produkcji a 2 zarządzanie produkcją - i się uzupełniają. 1 informatyka i 2 programistka czy 1 budownictwo o\i 2 projektowanie

Ten co ma zupełnie inne gatunki to raczej o nim świadczy że sam nie wie co chce - człowiek od wszystkiego człowiek od niczego.
Artykuły tematyczne ToTemat. Strona z treściami merytorycznymi na wiele tematów technicznych.

mala4
Posty: 5
Rejestracja: 2020-02-28, 17:24
Kto: rodzic
Lokalizacja: lubuskie

Re: Studia podyplomowe

Postautor: mala4 » 2020-03-06, 19:16

Witam jestem mgr rolnictwa czy warto zrobić studia podyplomowe przygotowanie pedagogiczne, czy jest możliwość pracy po takich kwalifikacjach, zaznacze że nigdy nie pracowałam jako nauczyciel brak doswiadczenia;) jednak chciała bym coś zmienić w życiu i tak się zastanawiam czy jest szansa bym znalazła prace jako np pomoc nauczyciela nauczyciel wspomogający, młodszy wychowawca itp proszę o podpowiedz;)

izo
Posty: 1
Rejestracja: 2020-03-19, 23:20
Przedmiot: Fizyka
Lokalizacja: śląskie

Re: Studia podyplomowe

Postautor: izo » 2020-03-19, 23:30

Witam serdecznie.

Jestem zatrudniona w innej placówce niż oświatowa.
Skończyłam studia techniczne mgr. inż. Fizyka i Budowa Maszyn.
Niestety moja specjalność nie jest wystarczająca do nauczania fizyki w szkole.
Zaproponowano mi pracę chyba na 1/9 etatu w szkole jako nauczyciel fizyki.
Koniecznie chcę spróbować.
Dostałam informacje, że muszę skończyć podyplomówkę przygotowanie pedagogiczne oraz fizykę.
Według jednego z Kuratorium Oświaty są podyplomówki, które łączą te dwie rzeczy tj. fizyke i przygotowanie pedagogiczne.
Czy ktoś wie która uczelnia proponuje takiego miksa?
PILNIE

nataliamakowiecka
Posty: 14
Rejestracja: 2019-12-27, 10:33
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka, Fizyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Studia podyplomowe

Postautor: nataliamakowiecka » 2020-08-13, 15:37

Jestem na ostatnim semestrze studiów podyplomowych na kierunku przygotowanie pedagogiczne. Na naukę w takiej formie (głównie online) zdecydowałam się za namową mojej przyjaciółki, która na reklama ukończyła zarządzanie oświatą. Jest ona bardzo zadowolona z poziomu. Studia podyplomowe dają teraz dużo możliwości. Swoją drogą słyszałam, że za jakiś czas mogą być zmiany przepisów, więc warto korzystać z takiej możliwości dokształcania się :D

motylek8
Posty: 365
Rejestracja: 2008-02-04, 14:51
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Studia podyplomowe

Postautor: motylek8 » 2020-08-18, 14:56

Ja mam rozpoczęty autyzm, zamierzam też zrobić oligo.

kontomoto
Posty: 3
Rejestracja: 2020-10-14, 18:33
Kto: rodzic
Lokalizacja: małopolskie

Re: Studia podyplomowe

Postautor: kontomoto » 2020-10-14, 18:40

skończyłem ekonomie i chce zrobić geodezcję a raczej jest to duzo mocniejsze wyzwanie dla mnie

RybkaP
Posty: 11
Rejestracja: 2021-07-02, 12:29
Kto: student
Przedmiot: Chemia, Biologia, Geografia, ...
Lokalizacja: śląskie

Re: Studia podyplomowe

Postautor: RybkaP » 2021-07-20, 15:45

Oj troche tego jest, zaraz po studiach magisterskich z geografii zaczęłam nauczanie biologii podyplomowo, w tzw. międzyczasie oligofrenopedagogikę i wychowanie wczesnoszkolne. Ja akurat bardzo lubię się dokształcać i znowu zaczęłam kolejny kierunek- WOS podyplomowo na reklama. Może za jakiś czas jeszcze coś mi przyjdzie do głowy :D

miki789
Posty: 2
Rejestracja: 2021-07-13, 14:13
Kto: uczeń
Przedmiot: Matematyka, Fizyka, Chemia
Lokalizacja: małopolskie

Re: Studia podyplomowe

Postautor: miki789 » 2021-10-06, 09:17

Jeśli nie jesteś nastawiony na szkołę publiczną to mogę polecić reklama. Świetnie zorganizowana szkoła równych szans, gwarancja że każdy może tam liczyć na indywidualne podejście, do tego świetna, doświadczona kadra więc faktycznie człowiek może liczyć na to, że kształcenie tam będzie mu przynosiło wiedzę, którą potem w życiu zawodowym będzie mógł wykorzystać.


Wróć do „Pogaduszki”