Studia podyplomowe

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Langa
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane

Re: Studia podyplomowe

Postautor: Langa » 2019-10-03, 01:42

Pewnie jak nie jeden nauczyciel, szukam dodatkowej albo stałej pracy poza szkołą. Myślę o tym poważnie już od roku. Korzystając z faktu, że mam już wykształcenie pedagogiczne pomyślałam poważnie o zajmowaniu się integracją sensoryczną. Znalazłam w tym kierunku ciekawe studia podyplomowe dla nauczycieli reklama.

tomeh

Postautor: tomeh » 2020-01-16, 23:10

Z reguły po kolka to mają ukończeni ci co sami nie wiedzą co chcą robić tacy figu fago. Ten kto wie czym che się zajmować może mieć z 2 max podyplomowe jako uzupełnienie jeden drugiego. Na przykład 1 planista produkcji a 2 zarządzanie produkcją - i się uzupełniają. 1 informatyka i 2 programistka czy 1 budownictwo o\i 2 projektowanie

Ten co ma zupełnie inne gatunki to raczej o nim świadczy że sam nie wie co chce - człowiek od wszystkiego człowiek od niczego.

mala4
Kto: rodzic

Postautor: mala4 » 2020-03-06, 19:16

Witam jestem mgr rolnictwa czy warto zrobić studia podyplomowe przygotowanie pedagogiczne, czy jest możliwość pracy po takich kwalifikacjach, zaznacze że nigdy nie pracowałam jako nauczyciel brak doswiadczenia;) jednak chciała bym coś zmienić w życiu i tak się zastanawiam czy jest szansa bym znalazła prace jako np pomoc nauczyciela nauczyciel wspomogający, młodszy wychowawca itp proszę o podpowiedz;)

izo
Przedmiot: Fizyka

Postautor: izo » 2020-03-19, 23:30

Witam serdecznie.

Jestem zatrudniona w innej placówce niż oświatowa.
Skończyłam studia techniczne mgr. inż. Fizyka i Budowa Maszyn.
Niestety moja specjalność nie jest wystarczająca do nauczania fizyki w szkole.
Zaproponowano mi pracę chyba na 1/9 etatu w szkole jako nauczyciel fizyki.
Koniecznie chcę spróbować.
Dostałam informacje, że muszę skończyć podyplomówkę przygotowanie pedagogiczne oraz fizykę.
Według jednego z Kuratorium Oświaty są podyplomówki, które łączą te dwie rzeczy tj. fizyke i przygotowanie pedagogiczne.
Czy ktoś wie która uczelnia proponuje takiego miksa?
PILNIE

Wróć do „Pogaduszki”