Stawka godzinowa w liceum zaocznym

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

giszowiec24
Posty: 32
Rejestracja: 2017-03-14, 01:03
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia, WOS
Lokalizacja: śląskie

Stawka godzinowa w liceum zaocznym

Postautor: giszowiec24 » 2018-02-22, 17:13

Proszę bardziej doświadczonych nauczycieli o poradę. Jestem nauczycielem stażystą i umówiłem się na rozmowę kwalifikacyjną do liceum weekendowego. Mam zastanowić się nad stawką godzinową. Nie chciałbym przesadzić w żadną ze stron, a więc gdyby ktoś kto miał do czynienia z taką szkołą mógłby mi w tej kwestii pomóc, byłbym wdzięczny :)

Awatar użytkownika
Ritter von Rodewald
Posty: 380
Rejestracja: 2017-06-17, 15:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Stawka godzinowa w liceum zaocznym

Postautor: Ritter von Rodewald » 2018-02-23, 08:44

Jeżeli zarobek nie jest kształtowany państwową tabelką, to można sobie podać dowolną stawkę. Myślę, że 45,- PLN netto za godzinę byłoby dla Ciebie OK.
Na powodzenie w osiągnięciu zakładanego celu wpływa wiele czynników, takich jak: osobowość odbiorców, ich wiedza o świecie, kontekst sytuacyjny bądź przyjęte normy postępowania.

giszowiec24
Posty: 32
Rejestracja: 2017-03-14, 01:03
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia, WOS
Lokalizacja: śląskie

Re: Stawka godzinowa w liceum zaocznym

Postautor: giszowiec24 » 2018-02-23, 14:59

Oczywiście, że byłoby ok, ale jakoś mało możliwa wydaje mi się taka stawka, ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia? Myślałem o 20-25zl netto?

Awatar użytkownika
Ritter von Rodewald
Posty: 380
Rejestracja: 2017-06-17, 15:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Stawka godzinowa w liceum zaocznym

Postautor: Ritter von Rodewald » 2018-02-23, 19:30

Zawsze lepiej podać stawkę wyższą a potem, niejako w przypływie namysłu i chęci negocjacji, trochę zredukować. Pierwsza, jedyna i zasadnicza zasada kupiecka. Obie strony zadowolone. :D :lol: :jupi: :P Powodzenia.
Na powodzenie w osiągnięciu zakładanego celu wpływa wiele czynników, takich jak: osobowość odbiorców, ich wiedza o świecie, kontekst sytuacyjny bądź przyjęte normy postępowania.


Wróć do „Pogaduszki”