Kupujecie literaturę fachową?

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Kupujecie literaturę fachową?

Postautor: dushka » 2009-04-17, 20:26

Tak czy nie? Chcecie mieć książki na własność, czy liczycie na biblioteki? Korzystacie w ogóle z literatury zawodowej. czy nie? Jeśli kupujecie, jak często?

Pytam z czystej ciekawości :)

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Kupujecie literaturę fachową?

Postautor: malgala » 2009-04-17, 21:08

Kupuję.
Wolę mieć własne, jeżeli coś mnie zainteresuje.
Ostatnio jednak przestałam, bo nie mam już gdzie wszystkich swoich książek pomieścić :D
Przerzucam się na książki w wersji elektronicznej. Mniej miejsca zajmują i nie kurzą się :mrgreen:

Awatar użytkownika
MarDeb
Posty: 128
Rejestracja: 2009-04-12, 21:53
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Religia, Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kupujecie literaturę fachową?

Postautor: MarDeb » 2009-04-17, 22:55

Prywatnie kupuję raczej sporadycznie. Na szczęscie jak czegoś potrzeba to mamy pieniądze z przedszkola. Ostatnio nawet sprowadzono ksiązki ze Stanów, bo w Polsce nikt jeszcze nie przetłumaczył.

Awatar użytkownika
ejwa
Posty: 425
Rejestracja: 2007-08-27, 15:27

Re: Kupujecie literaturę fachową?

Postautor: ejwa » 2009-04-17, 23:51

Kupuję. Zdecydowanie wolę mieć książki na własność. Szczególnie te do pracy opatrzone są komentarzami (ołówkiem :)) na marginesach i kolorowymi karteczkami. Korzystam też z książek z biblioteki, ale raczej sporadycznie. Mam też zaprenumerowane czasopisma polonistyczne.

malgala pisze:Ostatnio jednak przestałam, bo nie mam już gdzie wszystkich swoich książek pomieścić :D
Znam ten ból :) Odkąd pracuję kupuję średnio 2- 3 książki miesięcznie. Oczywiście nie tylko związane z pracą.

Awatar użytkownika
Naauczycielkaa
Posty: 115
Rejestracja: 2008-10-23, 21:34
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Kupujecie literaturę fachową?

Postautor: Naauczycielkaa » 2009-04-18, 20:38

Jeszcze mi się chyba nie zdarzyło wejść do głównej księgarni na więcej niż 15 minut i nie kupić jakiejś książki. Niedawno weszłam, by kupić jakąś kucharską na prezent, takowej oczywiście nie nabyłam, za to wyszłam z "Poradnikiem Dydaktycznym - godziny wychowawcze IV-VI"


Wróć do „Pogaduszki”