Z uśmiechem witaj każdy dzień

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: haLayla » 2008-09-11, 14:47

Swoją drogą, to było bardzo nieoczekiwane :D
<3

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: renati23 » 2008-09-11, 14:57

ja po pracy ale przed radą :lol: jem obiadek i pędzę do szkoły na 16 :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eldog
Posty: 689
Rejestracja: 2007-08-02, 12:21

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: eldog » 2008-09-11, 19:25

Jutro już na szczęście piątek i wolny weekend! Oj, jak dobrze, czas na relaks!
Następny tydzień zapowiada mi się ciekawie, najpierw Rada Pedagogiczna, później zebranie z rodzicami, więc będę w następnym tygodniu nieuchwytna! Pozdrawiam!
Umiesz liczyć, to licz w życiu tylko na siebie!

Awatar użytkownika
Gigi20
Posty: 716
Rejestracja: 2008-03-25, 09:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Język polski, Historia
Lokalizacja: lubelskie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: Gigi20 » 2008-09-11, 19:27

chiczi pisze:Macie okienka? Hmmm.. u nas Dyrekcja stwierdziła, że uczniowie absolutnie nie mogą mieć tzw. okienek.


Oczywiście, że mamy. Ja mam 3 okienka na tydzień, podczas, gdy chłopcy maja wf, dziewczyny kursują po mieście albo "plotki" na korytarzu.

Usmiechy wieczorne, w czasie odrabiania lekcji :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Cała natura jest chemią, a ród ludzki akademią:
Całe twe życie w tej szkole, rozpędzaj w ciężkim mozole...

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: edzia » 2008-09-11, 22:42

Gigi20 pisze:Oczywiście, że mamy. Ja mam 3 okienka na tydzień, podczas, gdy chłopcy maja wf, dziewczyny kursują po mieście albo "plotki" na korytarzu.
Takie coś nie może mieć miejsca!!!! :shock:

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: renati23 » 2008-09-12, 08:57

Uśmiecham się :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D dziś piątek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eldog
Posty: 689
Rejestracja: 2007-08-02, 12:21

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: eldog » 2008-09-12, 12:21

Ja też usmiecham sie do Was promiennie
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jestem jeszcze w pracy, ale za godzinę kończę prace! Jestem w sali komputerowej, dzieci spokojnie pracują, a ja zajęłam się rozrywką w internecie!
Pozdrawiam wszystkich życzą przyjemnego weekendu!
Umiesz liczyć, to licz w życiu tylko na siebie!

wilga
Posty: 193
Rejestracja: 2008-02-16, 14:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: wilga » 2008-09-12, 14:16

Wreszcie weekend :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: haLayla » 2008-09-12, 14:28

Tak, nareszcie weekend :D
<3

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: malgala » 2008-09-12, 14:55

A ja dopiero teraz uśmiechnąć się mogę, więc robię to szeroko
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mam nadzieję, że dziś prądu mi nie ukradną.

Awatar użytkownika
karaeska
Posty: 295
Rejestracja: 2008-08-22, 00:57
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: lubelskie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: karaeska » 2008-09-12, 17:01

chiczi pisze:Macie okienka? Hmmm.. u nas Dyrekcja stwierdziła, że uczniowie absolutnie nie mogą mieć tzw. okienek.

Ja mam tylko jedno, przed basenem, ale to dlatego, że moje gimnazjum nie posiada ani pływalni, ani sali gimnastycznej, toteż lekcje w-fu i pływania mamy w dwóch innych szkołach.
A, i uśmiecham się, bo WEEKEND! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No, i nie mogę przestać się śmiać z takiej jednej rzeczy... Wczoraj anglistka weszła do klasy, patrzy, a na tablicy jest napisane 'Uśmiechnij się! Jesteś w szkole!', a obok rysunek psa. Zdezorientowana otwiera jedną część tablicy (mamy trzyczęściową, tablica była złożona, gdy ta pani weszła do klasy, i było widać dwie części), a tam 'Nie kradnij, władza nie znosi konkurencji'. Z pogłębiającą się dezorientacją otwiera drugą część tablicy, a tam 'Nie chcemy dzisiaj kolejnej nudnej lekcji angielskiego. Wyjdźmy na dwór, błagamy, p. Joasiu!' Anglistka stoi pięć minut w miejscu, po czym... lekcji nie było. Wyszliśmy na dwór. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: haLayla » 2008-09-12, 17:12

Ja nie mam żadnego okienka, codziennie mam na rano, z reguły pięć-sześć lekcji :D :D :D
<3

Awatar użytkownika
karaeska
Posty: 295
Rejestracja: 2008-08-22, 00:57
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: lubelskie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: karaeska » 2008-09-12, 17:25

No wiesz, ja mam codziennie na ósmą i siedem, osiem lekcji dziennie. :|
Ale uśmiecham się! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gigi20
Posty: 716
Rejestracja: 2008-03-25, 09:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Język polski, Historia
Lokalizacja: lubelskie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: Gigi20 » 2008-09-12, 18:20

edzia pisze:Gigi20 napisał/a:
Oczywiście, że mamy. Ja mam 3 okienka na tydzień, podczas, gdy chłopcy maja wf, dziewczyny kursują po mieście albo "plotki" na korytarzu.
Takie coś nie może mieć miejsca!!!!


Możliwe, ponieważ ja tak mam. W mojej szkole jest tak od dawna. Wf jest na grupy, więc grupa dziewczyn, bądź chłopców nie ma zajęć i jest wolna. Nikt nikogo nie trzyma za uszy wciągu tych 45 minut. :)
Cała natura jest chemią, a ród ludzki akademią:

Całe twe życie w tej szkole, rozpędzaj w ciężkim mozole...

wilga
Posty: 193
Rejestracja: 2008-02-16, 14:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: wilga » 2008-09-13, 07:20

Witam w sobotni poranek :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Wróć do „Pogaduszki”