co jeszcze zabrać nauczycielom

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Cytryn
Posty: 1205
Rejestracja: 2007-11-09, 12:20

Re: co jeszcze zabrać nauczycielom

Postautor: Cytryn » 2010-07-03, 21:34

Cytrynko,

Jak statystycznie wygląda korzystanie z takiego dziennika przez rodziców?

Rodzice z tego nie korzystają. Niby jak?
Czy taki problem jest (czy ktoś to kontroluje), gdy okaże się, że uczeń Kowalski miał faktycznie 178, a nie 172 nieobecności w danym semestrze, czy w roku szkolnym?

Niestety jest i trzeba wszystko poprawiać. Istnieje możliwość, że dyr. nie zauważy przy odrobinie szczęścia, ale wszystko jest sprawdzane raczej dokładnie.
Czy RP nie może podjąć uchwały lub wnioskować choćby o uproszczenie procedur?

Niestety RP jest zastraszona.
Nie bierz wychowawstwa następnym razem.

Nie jest to możliwe.

Ale mniejsza...jest jak jest. Nie chcę tego ciągnąć. Mam WAKACJE! Być może ostatnie, więc należy korzystać:))) :jupi:

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: co jeszcze zabrać nauczycielom

Postautor: vuem » 2010-07-03, 22:36

Cytryn pisze:Rodzice z tego nie korzystają. Niby jak?


No to jaki jest sens istnienia takiego ustrojstwa?
W szkole mojego dziecka istniał, miałem jako rodzic wgląd w oceny (aktualizacja z poślizgiem (w tygodniach) od 1 do ~ :wink:. Obecności chyba tylko podsumowanie semestralne albo przed-wywiadówkowe.

Po kiego grzyba dziennik internetowy w sytuacji, gdy rodzic nie ma do niego dostępu? Jako kopia papierowego? Nonsens do kwadratu.

Cytryn pisze:Niestety jest i trzeba wszystko poprawiać. Istnieje możliwość, że dyr. nie zauważy przy odrobinie szczęścia, ale wszystko jest sprawdzane raczej dokładnie.


jakim cudem dyrektor ma czas na wypełnianie swoich obowiązków jeśli poświęca X godzin na konfrontowanie zapisów każdego dziennika z wpisami w dzienniku internetowym?

Cytryn pisze:Niestety RP jest zastraszona.


To problem. jednak może czas na to, by dyrektor zaczął się bać? :wink:

Cytryn pisze:Nie jest to możliwe.


OOps, to juz trąci mobbingiem :mrgreen:

Cytryn pisze:Ale mniejsza...jest jak jest. Nie chcę tego ciągnąć. Mam WAKACJE! Być może ostatnie, więc należy korzystać:))) :jupi:


nie ciesz się, bo na dniach zadzwonią z wezwaniem do szkoły, by klecic kolejne sprawozdania z analizy lub analizy sprawozdania... :mrgreen:

Udanego wypoczynku :D

Cytryn
Posty: 1205
Rejestracja: 2007-11-09, 12:20

Re: co jeszcze zabrać nauczycielom

Postautor: Cytryn » 2010-07-04, 10:16

nie ciesz się, bo na dniach zadzwonią z wezwaniem do szkoły, by klecic kolejne sprawozdania z analizy lub analizy sprawozdania...

do 20.08 mnie NIE MA. Nie odbieram telefonów, mam URLOP. Jestem za granicą. Na księżycu. Lecę na podbój kosmosu. Trafiłam do krainy baśni :lol: :alien:

partita400
Posty: 346
Rejestracja: 2007-09-13, 17:26

Re: co jeszcze zabrać nauczycielom

Postautor: partita400 » 2010-07-04, 16:14

Może się spotkamy :D Też mam działkę na Księżycu :roll: Tylko ja po wschodniej stronie :rotfl:


Wróć do „Pogaduszki”