Egzaminator maturalny

jak sobie z nią radzić, jak uniknąć rutyny

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

AnnaBe
Posty: 2
Rejestracja: 2012-01-26, 15:11
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: lubuskie

Re: Egzaminator maturalny

Postautor: AnnaBe » 2012-01-26, 17:24

Dziękuję za odpowiedź. Pismo kieruję do OKE jak rozumiem :?: Jestem w takich nerwach, że mam wrażenie, że mózg mi już nie działa ;(

alesandra
Posty: 2
Rejestracja: 2012-05-16, 21:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Egzaminator maturalny

Postautor: alesandra » 2012-05-16, 22:10

czy ktoś z Was zdawał egzamin na egzaminatora maturalnego z j.niemieckiego i nie uzyskał odpowiedniej liczby pkt ? jesli tak to prosze o kontakt co dalej, napisalam odwoloanie do oke, ale narazie cisza... jak to wyglada? myslalam, ze nie ma mozliwosci nie zdania, a jednak sie mylilam............. :(((((( załamka

Yoka
Posty: 1026
Rejestracja: 2008-04-28, 12:24
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Egzaminator maturalny

Postautor: Yoka » 2012-05-17, 10:25

no na nowo musisz podejść do egzaminu jak będzie koljena grupa szkoleona go miała. Bodajże 3 razy można podchodzić, potem od nowa szkolenie

alesandra
Posty: 2
Rejestracja: 2012-05-16, 21:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Egzaminator maturalny

Postautor: alesandra » 2012-05-17, 12:23

dzięki za szybką informację, ale dostałam od oke list i napisali, że mogę poprawiać tylko raz...a co najlepsze nie chcą mi udzielić informacji jaka była poprawna punktacja. Koleżanka miała takie same wyniki, tylko w jednym miała 1pkt mniej niż ja i ona zdała....... nie rozumiem tego, naprawde pech. Czy ktoś z Was poprawiał taki egzamin albo znacie kogoś kto poprawiał?

Yoka
Posty: 1026
Rejestracja: 2008-04-28, 12:24
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Egzaminator maturalny

Postautor: Yoka » 2012-05-17, 15:48

a to przepraszam, pamietam, że parę lat temu można było więcej niż 1raz, ale widoczniej zaostrzono.

Awatar użytkownika
sharkinator
Posty: 347
Rejestracja: 2011-09-24, 20:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: geografia, przyroda, wychowanie fizyczne
Lokalizacja: Kraków

Re: Egzaminator maturalny

Postautor: sharkinator » 2018-07-08, 23:39

Chciałbym zostać egzaminatorem, mój staż pracy w szkole wynosi 4 lata (od razu po studiach).

Jak mam rozumieć ten zapis o wymaganiach:
"posiada, uzyskany w okresie 6 lat przed złożeniem wniosku o wpis do ewidencji, co najmniej trzyletni staż pracy dydaktycznej w szkole publicznej, szkole niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej, zakładzie kształcenia nauczycieli lub szkole wyższej albo co najmniej trzyletni staż pracy na stanowisku wymagającym kwalifikacji pedagogicznych w placówce doskonalenia nauczycieli, urzędzie organu administracji rządowej, kuratorium oświaty lub innej jednostce sprawującej nadzór pedagogiczny".

Spełniam ten warunek? 6 lat temu to jeszcze studiowałem, ale z drugiej strony mam już "co najmniej trzyletni staż pracy dydaktycznej w szkole publicznej". Wydaje mi się, że tak, ale może ktoś z Was siedzi "głębiej" w temacie i rozwieje moje wątpliwości.


Wróć do „Szkolna codzienność”