Z uśmiechem witaj każdy dzień

tu rozmawiamy o wszystkim czasami poważnie, czasami z przymrużeniem oka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

TSW
Posty: 18
Rejestracja: 2007-10-09, 13:59

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: TSW » 2007-11-12, 15:37

renati23 pisze:
TSW pisze:codziennie zamiast do szkoły chodzę z kumplami na wódę do parku, chodzę do I kl LO i mam już 67% nieobecności, zagrożenia z 4 przedmiotów i codziennie zastanawiam się czy iść do szkoły chociaż i tak nie przejdę czy topić się z kumplami w wódce..

masz powód do dumy :evil:


Tacy są właśnie nauczyciele tylko wiedza ich obchodzi a nic co jest w środku jeszcze nigdy na mojej drodze szkolnej nie spotkałęm osoby która by mogła mi pomóc w postaci nauczyciela was tylko interesuje bezmiar wiedzy którą zapominamy a pije bo mam taką sytuację!

C||Z||Y|| WY T@E@G@O nie rozumiecie??
nauczyciel to nienormalny zawód...

catchmeifyoucan
Posty: 182
Rejestracja: 2007-11-01, 19:25

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: catchmeifyoucan » 2007-11-12, 15:41

TSW nie mam zamiaru Ci współczuć... natomiast picie nie rozwiąże problemów a tylko je pogłębi.. powiedz sobie, że jesteś twardy (tylko słabeusze zaczynają pić w wyniku problemów).. i postaw sobie jasny cel - zdobędę wykształcenie, założę w przyszłości rodzinę, która będzie totalną odwrotnością moje własnej... osiągnę sukces...
"Forgive your enemies but never forget their names" Kennedy

Awatar użytkownika
renati23
Administrator
Posty: 3073
Rejestracja: 2007-06-08, 18:48
Przedmiot: Inne

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: renati23 » 2007-11-12, 15:54

TSW pisze:Tacy są właśnie nauczyciele tylko wiedza ich obchodzi a nic co jest w środku jeszcze nigdy na mojej drodze szkolnej nie spotkałęm osoby która by mogła mi pomóc w postaci nauczyciela was tylko interesuje bezmiar wiedzy którą zapominamy a pije bo mam taką sytuację!

a myślisz że życie jest łatwe, że zawsze się znajdą ludzie którzy wszystko zrobią za ciebie, że będą cię głaskać po główce i cię żałować - najpierw musisz chcieć TY jeżeli mój uczeń ma problemy może z nimi do mnie przyjść, owszem wysłucham go ale nie rozwiąże problemów za niego - to on podejmuje decyzje i ponosi za nie odpowiedzialość - nie ważne jakie są te decyzje, mogą być nawet błędne - najważniejsze aby wyciągał wnioski z swoich porażek, uczył się na błędach
Ja takiego ucznia wspieram i zawsze będę wspierać :wink:

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: malgala » 2007-11-12, 16:35

catchmeifyoucan pisze:TSW nie mam zamiaru Ci współczuć... natomiast picie nie rozwiąże problemów a tylko je pogłębi.. powiedz sobie, że jesteś twardy (tylko słabeusze zaczynają pić w wyniku problemów).. i postaw sobie jasny cel - zdobędę wykształcenie, założę w przyszłości rodzinę, która będzie totalną odwrotnością moje własnej... osiągnę sukces...

I to jest właśnie dojrzałe podejście do życia. Brawo.

TSW to jest twoje życie i zrobisz z nim co zechcesz. Nikt ci nie pomoże, jeżeli nie pomożesz sobie sam.

A każdy dzień witamy z uśmiechem, bo tak jest milej, łatwiej i wszystkie problemy wydają się wtedy do pokonania. Nie myśl, że my ich nie mamy. Są aż w nadmiarze, ale to nie powód żeby się nad sobą użalać i zapijać, aby o nich w tym momencie nie pamiętać.

Wszystkim popołudniowe uśmiechy przesyłam :D :D :D i życzę miłego wieczoru.

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: chiczi » 2007-11-12, 16:36

Witam w poniedziałkowe popołudnie :) :) :)
Głowa mi pęka, na dworze koszmar :|
Może wieczór będzie jednak miły :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie :)

Awatar użytkownika
girena
Posty: 470
Rejestracja: 2007-07-27, 21:52

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: girena » 2007-11-12, 17:07

Miło jest zajrzeć na stronkę i pomimo złego humoru zobaczyć ze ktoś sie do nas uśmiecha Ślę więc go wszystkim w ten deszczowy chłodny dzień
Obrazek
Pozdrawiam wszystkich Irena

eldog
Posty: 689
Rejestracja: 2007-08-02, 12:21

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: eldog » 2007-11-12, 17:31

TSW to co przeczytałam przeraziło mnie, zastanów się co robisz?
Nie będę Ci prawić morałów ale ... szkoda życia!
Nauczyciel to nie jest nienormalny zawód!
Każdy nauczyciel to też człowiek, taki sam jak Ty tylko trochę starszy i z większym doświadczeniem życiowym!
Nauczyciel jak każdy człowiek ma swoje rodzinne problemy, ale potrafi pomóc swojemu uczniowi! Ale tak naprawdę to Ty musisz chcieć pomóc sobie sam bo tak naprawdę do końca nikt tak dobrze nie zna siebie jak Ty sam, nie zna Twoich wszystkich potrzeb!
Ty musisz zacząć walczyć o siebie, bo jeżeli nie Ty sam to tak naprawdę kto?
Tobie powinno najbardziej zależeć! Zbierz siły i walcz bo życie to nieustanna walka, ale warto żyć i przeżyć je godnie dla siebie i innych ludzi! A, że ludzie są podli co niektórzy też wiem o tym ale ... Najbardziej o własne godne istnienie powinieneś walczyć Ty!
Może dosyć tego pisania, często miałam do czynienia z takimi uczniami jak Ty, różnie bywało, nieustanna walka ale pamiętaj musisz wyzwolić z siebie własne pokłady wewnętrznej energii życiowej i skierować je na właściwe tory! Nie jest to łatwe o nie ...
Odezwij się czasem, może się dogadamy! Pozdrawiam
Umiesz liczyć, to licz w życiu tylko na siebie!

Awatar użytkownika
pilot Pirx
Posty: 746
Rejestracja: 2007-08-13, 11:39

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: pilot Pirx » 2007-11-12, 20:32

Wierzycie w to co pisze TSW ?? :D To zwykła podpucha.
A ja lecę i lecę .... od lat

eldog
Posty: 689
Rejestracja: 2007-08-02, 12:21

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: eldog » 2007-11-12, 20:41

Może pilot ma masz rację, że to zwykła podpucha, ale ja zaraz przejmuję się losem człowieka, a zwłaszcza młodego człowieka, jeżeli to podpucha to głupia!
Umiesz liczyć, to licz w życiu tylko na siebie!

Awatar użytkownika
pilot Pirx
Posty: 746
Rejestracja: 2007-08-13, 11:39

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: pilot Pirx » 2007-11-12, 20:58

Starożytni mawiali: Jak sobie pościelesz....
TSW - jeżeli mówi prawdę - podlega specyficznej eliminacji, którą wykształciła nasza cywilizacja. Polega ona na tym, że jednostki słabsze same wypadają z gry.
A ja lecę i lecę .... od lat

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: malgala » 2007-11-12, 21:09

I tu się całkowicie z Pirxem zgadzam. Żadna najbardziej pomocna dłoń nic tu nie pomoże, jeżeli taka osoba wybierze drogę samounicestwienia zamiast rozwoju.

eldog
Posty: 689
Rejestracja: 2007-08-02, 12:21

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: eldog » 2007-11-13, 07:43

No wiesz pilocie ale czasami można kogoś nakierować na właściwy tor, tylko fakt on też musi chcieć to jasne i wtedy po nakierowaniu już leci sam! Ela
Zaczął się nowy dzień, jadę dziś na kurs, więc będę trochę zajęta, wrócę późno, pozdrawiam wszystkie belferki Ela
Umiesz liczyć, to licz w życiu tylko na siebie!

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: malgala » 2007-11-13, 15:05

Dzień dziś ponury, śnieżny i deszczowy. Może uśmiechy go trochę rozjaśnią :D :D :D
Miłego popołudnia.

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: chiczi » 2007-11-13, 15:31

Choć pogoda marudzi, ja przesyłam promienne uśmiechy :D :D :D :D :D
i życzę cieplutkiego popołudnia i wieczoru :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
girena
Posty: 470
Rejestracja: 2007-07-27, 21:52

Re: Z uśmiechem witaj każdy dzień

Postautor: girena » 2007-11-13, 15:55

Witam w ten deszczowy pochmurny dzionek :) :)
Byłam z dzieciaczkami w teatrze na sztuce "Nowe szaty cesarza" Na moje pytanie co wam sie najbardziej podobało co odpowiedziały???? Ostatnia scena ........ cesarz w bieliźnie na boso . Ale sceneria , ubiory, gra akrorów no wszystko było super i najważniejsze że dzieciom bardzo sie spodobało :) :) :) :) :)
Pozdrawiam wszystkich Irena


Wróć do „Pogaduszki”

cron