Pomysł na dokumentację świetlicy

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

eswietlicapl
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-08, 11:27
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski, Inne
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Pomysł na dokumentację świetlicy

Postautor: eswietlicapl » 2015-10-08, 11:29

Chcę Was zainteresować pewnym pomysłem, który pojawił się w mojej głowie po powrocie z urlopu macierzyńskiego.
Wróciłam do świetlicy, w której jak wiadomo wypełniany jest dziennik, a raczej dzienniki. Do tego konieczne było wyliczanie frekwencji miesięcznej. Pomyślałam, że jak jeszcze raz będę musiała to robić to oszaleję.
Podzieliłam się problemem z mężem (programistą z zawodu). W ten sposób powstał rejestr obecności, który rozwiązał temat cogodzinnego sprawdzania obecności w chyba ośmiu dziennikach. Po roku w ramach projektu TIK zaprezentowałam rozwiązanie nauczycielom z innych szkół. Reakcja była więcej niż zachęcająca.

W ten sposób zaczęła powstawać eŚwietlica.pl. Od tamtego czasu minęło dwa i pół roku. Półtora roku temu udostępniliśmy system innym szkołom.

Pracowaliśmy długo aby móc zaproponować wymyślone rozwiązanie innym, ale jak widać po zamieszczonych na stronie opiniach system spełnia oczekiwania. Może spełni również Wasze?

Sylwia Kujawska

eswietlicapl
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-08, 11:27
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski, Inne
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Pomysł na dokumentację świetlicy

Postautor: eswietlicapl » 2015-10-08, 21:04

Łatwiej chyba będzie gdy wpiszę adres ................................................
Sylwia Kujawska

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Pomysł na dokumentację świetlicy

Postautor: malgala » 2015-10-08, 22:48

Tym razem, to już była jawna reklama.


Wróć do „Świetlica”