Wcześniejszy odbiór świadectwa.

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Dawidn2
Posty: 1
Rejestracja: 2018-04-17, 21:10
Kto: uczeń
Lokalizacja: podkarpackie

Wcześniejszy odbiór świadectwa.

Postautor: Dawidn2 » 2018-04-17, 21:17

Witam! Mam pytanie skierowane głównie do nauczycieli, liczę na szybką pomoc w tej sprawie :)
Może od razu przejdę do konkretów. Jestem uczniem drugiej klasy liceum. Chciałbym odebrać wcześniej świadectwo, już trochę rozmawiałem z nauczycielami z wszystkich przedmiotów i wiem, co musiałbym napisać we wcześniejszym terminie, by moja ocena była wystawiona ok. miesiąc przed końcem roku szkolnego. Czy może ktoś potwierdzić mnie w moim przekonaniu, bądź sprostować? Czy dobrze mi się wydaje- jeśli zdam każdy przedmiot indywidualnie (napiszę przewidywane sprawdziany odpowiednio wcześniej na ocenę pozytywną) to czy wtedy mogę odebrać świadectwo wcześniej? Moja wychowawczyni nie do końca mogła mi pomóc w tej kwestii, więc swoje pytanie (przed rozmową z dyrektorem szkoły) kieruję do Państwa.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Ritter von Rodewald
Posty: 380
Rejestracja: 2017-06-17, 15:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Wcześniejszy odbiór świadectwa.

Postautor: Ritter von Rodewald » 2018-04-17, 22:42

Według mnie musiałoby odbyć się specjalnie dla Ciebie posiedzenie Rady Pedagogicznej. Na świadectwie jest bowiem data wydania i data uchwały o promocji.
Na powodzenie w osiągnięciu zakładanego celu wpływa wiele czynników, takich jak: osobowość odbiorców, ich wiedza o świecie, kontekst sytuacyjny bądź przyjęte normy postępowania.

koma
Posty: 2551
Rejestracja: 2007-11-17, 00:26

Re: Wcześniejszy odbiór świadectwa.

Postautor: koma » 2018-04-18, 00:39

Uważam, że brak jest możliwości, aby wydać Ci świadectwo wcześniej.
Klasyfikacja ma swoje procedury i terminy.
Po prostu odbierzesz świadectwo później, jeśli planujesz jakąś dłuższą nieobecność w szkole przy końcu roku szkolnego.

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Wcześniejszy odbiór świadectwa.

Postautor: haLayla » 2018-04-18, 11:43

Albo kogoś do odbioru upoważnisz, by zrobił to w twoim imieniu.
<3


Wróć do „Kącik uczniowski”