Nauczycielka Cieszyn

oj... każdemu sie zdarzają... nawet na lekcji wizytowanej

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

michalkoza
Posty: 1
Rejestracja: 2018-06-15, 23:29
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Fizyka, Informatyka
Lokalizacja: małopolskie

Nauczycielka Cieszyn

Postautor: michalkoza » 2018-06-15, 23:36

poznałem pewną nauczycielke z gry reklama jak póżniej sie okazało że uczy dzieci i gra w wolnej chwili w gry przeglądarkowe, jak się okazało grałą ze mną w walki przerz internet równoczęsnie prowadząc swoej zajęcia.

Czy uważacie ze taka nauczycielka zasługuje na stopień nauczyciela dyplomowanego która praktycznie nic nie robi a przegląda wirtualny świat na swoich lekcjach.

Dla mnie jest to nie zbyt fachowe podejście do wykonanego zawodu.

a wy jak uważacie, czasie pracy zajmujecie sie innymi rzeczami nie związanego z temeatem lekcji dajac brak zainteresowania aktywnych uczniów?

nauczycielka uczy w szkole numer 5 w cieszynie i jest nauczyclką od informatyki czyli praca przy komputerach no szkoda że zajęcia się nie odbywają u niej na lekcji i wiele by można mówić....

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Nauczycielka Cieszyn

Postautor: malgala » 2018-06-16, 10:44

Jeżeli w ten sposób próbujesz reklamować grę, to jest to bardzo nieudolne.

Odnośnie zaś informacji, które ten post zawiera, to chyba trzeba być zupełnym internetowym ignorantem, aby uwierzyć, że gracz internetowy loguje się swoim imieniem i nazwiskiem.
Mało tego.
Podaje jeszcze swoje miejsce pracy, a w tym przypadku dodatkowo stopień awansu zawodowego i plan lekcji.
Nawet gdybyś te informacje w jakiś sposób zdobył, to i tak nie wiesz, czy w tym czasie lekcja była, czy może nastąpiła jakaś zmiana planu albo inne okoliczności.

Poza tym radzę się zastanowić, czy przypadkiem nie będziesz mieć nieprzyjemności, bo dane zawarte w poście pozwalają na łatwe rozpoznanie osoby i osoba ta może i ma prawo oskarżyć cię o naruszenie dóbr osobistych (w tym przypadku opinii).
Z tego też względu post zostawiam, chociaż w pierwszej chwili miałam ochotę go usunąć.

koma
Posty: 2551
Rejestracja: 2007-11-17, 00:26

Re: Nauczycielka Cieszyn

Postautor: koma » 2018-06-16, 13:37

michałkoza, zamiast grać w gry komputerowe, kup sobie jakiś program do szybkiej nauki poprawności językowej, bo oczy bolą... ;)

Michalll_95
Posty: 187
Rejestracja: 2018-03-18, 01:05
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Informatyka, Technika, Plastyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nauczycielka Cieszyn

Postautor: Michalll_95 » 2018-06-16, 18:24

Post pewnie jest jakąś prowokacją, ale rzeczywiście jak sam byłem uczniem jeszcze w gimnazjum to pamiętam jak nasza nauczycielka informatyki grała w gry przeglądarkowe :D

Sam jak prowadzę zastępstwa z zajęć komputerowych pozwalam dzieciom pod koniec lekcji trochę pograć, ale w życiu sam na lekcji bym nie grał.


Wróć do „Nasze wpadki”

cron