Egzamin bez prezentacji multimedialnej

rady, wskazówki, wymiana doświadczeń

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

agniesia84
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-30, 13:02
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Egzamin bez prezentacji multimedialnej

Postautor: agniesia84 » 2018-06-27, 10:31

Witam wszystkich, właśnie ukończyłam staż, napisałam sprawozdanie, zaniosłam wszystkie wymagane dokumenty do urzędu. Poinformowano mnie, że nie będę mogła wyświetlić prezentacji multimedialnej ponieważ sala jest za mała :) Mogę jedynie pokazać prezentacje na laptopie, co wydaje mi się nietrafionym pomysłem. Jak przebiegała u Was autoprezentacje? Mieliście podobne doświadczenia? Jeżeli nie prezencja multimedialna, to co? Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam Agnieszka :) (awans na stopień nauczyciela mianowanego)

Melizabeth
Posty: 402
Rejestracja: 2013-08-11, 15:45
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski, Język hiszpański
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Egzamin bez prezentacji multimedialnej

Postautor: Melizabeth » 2018-06-27, 11:43

Ja nie robiłam prezentacji multimedialnej, po prostu mówiłam o swoich dokonaniach. Kiedy zastanawiałam się nad prezentacją lub "książeczką" dla komisji, ktoś mi powiedział: "Po co chcesz ułatwiać komisji przyczepienie się do czegoś? Jak będą to widzieć, to zauważą, jak tylko słuchać, to pewnie im przemknie". Na dyplomowaniu niestety oglądają teczkę, więc mają się do czego przyczepiać...

Awatar użytkownika
ann
Posty: 933
Rejestracja: 2008-01-21, 21:18
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia, Geografia, Informatyka, ...
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Egzamin bez prezentacji multimedialnej

Postautor: ann » 2018-06-27, 17:12

Podobnie jak Melizabeth - po prostu prezentacja mówiona. Wystarczyło w zupełności :)
Prywatnie żyję tak, jak każdy:
Jem, piję, sypiam, patrzę w gwiazdy

koma
Posty: 2551
Rejestracja: 2007-11-17, 00:26

Re: Egzamin bez prezentacji multimedialnej

Postautor: koma » 2018-06-27, 23:15

Ja mam takie wrażenie, że komisje mają dość oglądania prezentacji multimedialnych... ;)
Na Fb (są profile "awansowe") ktos napisał, że miał przygotowaną prezentację komputerową, ale komisja nie chciała jej oglądać - poprosiła o prezentację ustną.

agniesia84
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-30, 13:02
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Egzamin bez prezentacji multimedialnej

Postautor: agniesia84 » 2018-06-28, 08:51

Bardzo dziękuję, zaczęłam się stresować, że mogę dostać mniej punktów, albo komisja będzie krzywo patrzyła.
A pytanie z innej 'beczki": Przeglądałam kilka prezentacji z poprzednich lat i w każdej znajduje się mnóstwo zdjęć np. z wycieczek, konkursów, akademii itd. Zamieszczanie zdjęć uczniów w prezentacjach multimedialnych na awans po wprowadzeniu RODO, jak to wygląda?


Wróć do „Awans zawodowy nauczyciela”