Praca nauczyciel wczesnoszkolny Warszawa + pakiet relokacyjny PILNIE

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Prowork.PL
Posty: 6
Rejestracja: 2018-12-13, 09:39
Przedmiot: Język angielski, Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Praca nauczyciel wczesnoszkolny Warszawa + pakiet relokacyjny PILNIE

Postautor: Prowork.PL » 2018-12-13, 09:55

Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa Warszawa Saska Kępa PILNIE zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej! Autorski program dwujęzyczny dla klas 1 -3. Zapewniony pakiet rekolacyjny - bezpłatne zamieszkanie w Warszawie! Skontaktuj się z ProworkPL, zarejestruj się i aplikuj na najlepsze oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie! Codziennie nowe oferty pracy dla nauczycieli Warszawa! Sprawdź aktualne oferty pracy dla nauczycieli przedszkolnych i językowych w prywatnych przedszkolach i szkołach w Warszawie. Teaching jobs in Warsaw! Apply at ProworkPL and work in Poland.

Opis stanowiska
Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa z autorskim programem dwujęzycznym dla zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej dla klas 1-3. Wymaganie wykształcenie kierunkowe uprawniające do pracy jako nauczyciel wychowawca w edukacji wczesnoszkolne i min 1 - 2 lata doświadczenia. Ze względu na profil językowy szkoły wymagana znajomość angielskiego min. komunikatywna niezbędna do dobrej komunikacji w międzynarodowym zespole nauczycieli. Pracuj z dziećmi, jako wychowawca/ nauczyciel ucz się i zdobywaj doświadczenie! Do obowiązków nauczyciela będzie należeć prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi, przygotowywanie raportów, aktywny udział w rozwoje autorskiego dwujęzycznego programu edukacyjnego dla klas 1-3. Dodatkowo dla kandydatów spoza Warszawy, pracodawca oferuje w pakiecie relokacyjnym bezpłatne zamieszkanie dla nauczyciela w Warszawie
Mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej/ wczesnoszkolnej.

Wymagania
ukończone studia na kierunku pedagogiki przedszkolnej/ wczesnoszkolnej
doświadczenie w pracy z dziećmi min. 1 rok/ preferowane
pasja do pracy z dziećmi i gotowość do rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji
wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę
gotowość do rozpoczęcia pracy w PILNIE od stycznia 2019!

Warunki
Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5000 - 5600 zł miesięcznie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
praca stała - pełny etat
forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
Pakiet rekolacyjny - oferta dla nauczycieli spoza Warszawy! Bezpłatne zamieszkanie w Warszawie opłacane przez pracodawcę.

Procedura rekrutacyjna
Poszukujesz pracy jako nauczyciel w Warszawie? Zarejestruj się na stronie http://www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty w branży edukacja, praca dla nauczycieli w Warszawie
Po otrzymaniu rejestracji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci potencjalne oferty pracy jako nauczyciel w przedszkolu czy szkole w Warszawie.
ProworkPL - rekrutacja nauczycieli dla prywatnych szkół i przedszkoli w Warszawie i w całej Polsce.
ProworkPl - Native English Teachers and Bilingial staff in Warsaw, Poland!

Wróć do „Dam pracę”