pieczątka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
JHN
Posty: 177
Rejestracja: 2010-06-05, 19:09
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: mazowieckie

Re: pieczątka

Postautor: JHN » 2010-07-25, 11:04

vuem pisze:...bardziej mi tu chodzi o faksymile

Wątek się rozwija :lol:
we wcześniejszym poście vuem pisze:.., choć ukrywania tego na privach nie rozumiem, no ale skoro taka wola JHN, by przekazać odpowiedź w taki sposób, to oczywiście czuję się w obowiązku ją uszanować.

Brzmi pejoratywnie... Ponieważ mój PM został "uszanowany" w krzywym zwierciadle, zatem:
w PM JHN pisze:Witam
Zadajesz bardzo dociekliwe pytania. Zwykła ciekawość, ...
Ale odpowiem na nie. Przez PM, bo niewielu userów to interesuje...

1. Cenzurki i arkusze ocen oraz inną dokumentację wychowawcy klasy (znasz ją?)
2. Z tytułu udzielania korepetycji płacę podatki, zatem muszę prowadzić korespondencje - istnieje zatem moja "firma"
3. Faksymilią stemplują moje "sekretarki" (uczennice!) np. wkładki do nagród, cenzurki półsemestralne...

Zaspokojony?
Pozdrawiam
JHN

Też wielu rzeczy nie rozumiem...
Pozdrawiam
PS. @vuem - uzupełnij, proszę, swój profil. Żebyśmy wiedzieli z kim przychodzi nam dyskutować. Bądź, tak jak ja od tego momenty, ignorować

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: pieczątka

Postautor: edzia » 2010-07-25, 11:39

Art. 39 ust. 3 ustawy o systemie oświaty ani rozp. w sprawie ramowych statutów nie są podstawą prawną do pieczątkowania nauczycieli.

A wspomniana ewidencja pieczątek zapewne dotyczy pracowników szkoły (w tym też i nauczycieli), ale pełniących jakieś funkcje, np. główny księgowy, sekretarz szkoły, dyrektor, wicedyrektor, kierownik internatu itp.

Jeśli np. woźna wymyśli sobie, żeby zamiast własnoręcznego podpisu przywalać sobie imienną pieczątkę na liście obecności, to raczej nie potrzebuje na to ani podstawy prawnej, ani zaewidencjonowania tejże pieczątki w ewidencji pieczątek. :)

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: pieczątka

Postautor: vuem » 2010-07-25, 14:00

JHN pisze:Brzmi pejoratywnie... Ponieważ mój PM został "uszanowany" w krzywym zwierciadle, zatem:


Co byś napisał, gdybym po prostu sytuacje zignorował?

Pejoratywnie? Absolutnie nie, przynajmniej nie miałem zamiaru, by brzmiało w taki sposób.
Z jakiego powodu tak by miało być?

JHN pisze:PS. @vuem - uzupełnij, proszę, swój profil. Żebyśmy wiedzieli z kim przychodzi nam dyskutować. Bądź, tak jak ja od tego momenty, ignorować


Skoro masz ignorować, po kiego grzyba Ci wiedzieć, to o czym profil informuje?

A dla tych, co z ignora nie skorzystają, jaka różnicę sprawi ten profil uzupełniony mieć? Albo piszę sensownie albo klepię bzdury, nie ma znaczenia, czy uczę fizyki, czy matematyki, czy mam lat 25, czy 45.

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę:)

pieczatki_firmowe
Posty: 1
Rejestracja: 2018-11-28, 14:40
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: pieczątka

Postautor: pieczatki_firmowe » 2019-02-15, 16:13

Potrzebujesz zamówić pieczątki firmowe, a może po prostu pieczątki biurowe? Polecam skorzystać z oferty naszej firmy reklama
Realizacja zlecenia w błyskawicznym tempie. Dostawa jest gratis więc nie trzeba nigdzie jeździć i tracić czas na odbiory.
W ofercie pieczątki firmowe, pieczątki imienne, pieczątki kieszonkowe, datowniki, pieczątki okrągłe, pieczątki kwadratowe, pieczątki typu ex libris.
Do każdego zlecenia przygotowywany projekt indywidualny i wysyłany mailowo do akceptacji. Wiesz co kupujesz!

reklama


Wróć do „Prawo oświatowe”