Uzupełnienie e-dziennika.

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

LifesGood
Posty: 2
Rejestracja: 2019-08-12, 22:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka, Inne
Lokalizacja: pomorskie

Uzupełnienie e-dziennika.

Postautor: LifesGood » 2019-08-12, 22:22

Witam serdecznie. Mam mały problem. Od stycznia do grudnia ubiegłego roku miałam zastępstwo za innego nauczyciela. W maju zaszłam w ciążę, ale pracowałam do końca listopada. Automatycznie umowa o pracę przedłużyła mi się do dnia porodu. Nauczyciel przebywający na urlopie zdrowotnym w grudniu wrócił na swoje stanowisko. Dziś dzwoni do mnie pani z sekretariatu szkoły w której byłam pracownikiem. Poprosiła mnie o uzupełnienie dziennika za miesiąc wrzesień (nadmiernie, że uzupełniam go regularnie i musi to być jakieś niedopatrzenie).

Moje pytanie brzmi : Czy jako osoba niepracująca w tej szkole mam prawo to zrobić? Gdzie mogę znaleźć podstawę prawną na ten temat?

Jest to dla mnie bardzo irytujące, ponieważ dyrekcja doskonale wiedziała o mojej ciąży, a ja chcąc zrobić dobre wrażenie pracowałam prawie do końca (z przyczyn zdrowotnych musiałam odejść na zwolnienie). Teraz jestem na urlopie macierzyńskim, który przejął ZUS.

Pozdrawiam.

LifesGood
Posty: 2
Rejestracja: 2019-08-12, 22:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka, Inne
Lokalizacja: pomorskie

Re: Uzupełnienie e-dziennika.

Postautor: LifesGood » 2019-08-12, 23:04

Zapomniałam dodać, że będąc już na zwolnieniu dzwoniono do mnie, aby wystawić oceny śródroczne . Zrobiłam to chociaż nauczyciel ,który wrócił miał zapisane przeze mnie oceny proponowane.

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Uzupełnienie e-dziennika.

Postautor: linczerka » 2019-08-12, 23:12

A masz jeszcze dostęp, skoro nie pracujesz?
Zaloguj się i sprawdź.
Nie wiem, na jakim edzienniku pracowałaś, ale teraz mogą być problemy techniczne.
Wszystko zostało przeniesione do bazy archiwalnej :)
Swoją drogą dziwne, że we wcześniejszych raportach nie miałaś zaległości.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia


Wróć do „Prawo oświatowe”

cron