Towarzystwo Nauczycieli Muzyki

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

wojtas_rzeszow
Posty: 12
Rejestracja: 2009-01-03, 00:39
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: podkarpackie

Towarzystwo Nauczycieli Muzyki

Postautor: wojtas_rzeszow » 2009-01-03, 01:18

Moi drodzy- od dłuższego już czasu pracowałem nad pomysłem utworzenia towarzystwa czy stowarzyszeia nauczycieli muzyki. Czas przyniósł bogate przemyślenia i wniosek, że taki "twór" jest nam bardzo potrzebny. Można byłoby wymieniac sie cennymi materiałami, doświadczeniami, orgnanizowac konferencje i co też ważne głos wielu jest zawsze silniejszy - a przyznacie mi, że od dawna stanowisko nauczyciela przedmiotu artystycznego - muzyki czy plastyki jest spychane na margines. Zatem jesli macie podobne odczucia piszcie na mojego maila lub gg: wojciech-jakubiec@o2.pl lub gg: 928801.
Ja przygotowałem już projekt statutu takiego stowarzyszenia oraz garśc materiałów na początek. Liczę na to że podejmiecie temat i wspólnie coś osiągniemy. Dodam, że w taki sposób pracują w Polsce matematycy, nauczyciele WF, językowcy. Dzieki temu, że chetnie współpracują w grupie ich głos w wielu kwestiach się liczy. Poxzdrawiam serdecznie Wojtek .

majutoka
Posty: 11
Rejestracja: 2007-10-11, 21:37

Re: Towarzystwo Nauczycieli Muzyki

Postautor: majutoka » 2009-01-29, 23:59

Brawo! :mrgreen: Wreszcie jakiś konkret! :D W jedności siła! :)

majutoka
Posty: 11
Rejestracja: 2007-10-11, 21:37

Re: Towarzystwo Nauczycieli Muzyki

Postautor: majutoka » 2009-03-12, 22:56

Informacja o Konferencji dla nauczycieli muzyki została przesunięta do ogłoszeń. Koniecznie zobaczcie - też na stronie www.wychmuz.pl


Wróć do „Przedmioty artystyczne”