Co to znaczy "ŻYWOTNE FORUM" ?

miejsce na wszelkie zażalenia, uwagi, propozycje dotyczące forum

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

belfrownia-sylwia
Posty: 2
Rejestracja: 2006-03-21, 18:35

Dlaczego tu tak pustooo??

Postautor: belfrownia-sylwia » 2006-03-21, 18:46

Strasznie tu - wieje nudą...........nie ma nauczycieli? czy nie mają czasu?
Sylwia

Awatar użytkownika
Nosferata
Posty: 257
Rejestracja: 2006-02-23, 19:33
Przedmiot: Inne

ubolewamy nad tym :(

Postautor: Nosferata » 2006-03-22, 07:12

szukamy, szukamy ..angazujemy ...Państwo Nauczyciele do Dziela :):):)

Awatar użytkownika
Art_emida
Posty: 6
Rejestracja: 2006-09-08, 16:03

Re: Co to znaczy "ŻYWOTNE FORUM" ?

Postautor: Art_emida » 2006-09-08, 16:34

Trzeba po prostu rozgłaszać gdzie się da o forum ;)

Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 157
Rejestracja: 2006-08-14, 21:36

Forum jest , możliwości pisania są , ale nauczyciele nie są

Postautor: Piotr » 2006-09-28, 07:38

Ja się nie dziwię temu , że nauczyciele nie są skorzy do pisania - wszak ich głównym zajęciem jest : [a] mówienie do słuchaczy (przymus słuchania) , [b] czytanie sprawdzianów (przymus czytania ) ,[c] słuchanie odpowiedzi ucznia (tego wezwanego do odpowiedzi - on mówi to , o co go prosi nauczyciel) , [d] pisanie tego o co prosi "władza" ( przymus pisania, bo tego wymagają "wyżej" - nie zawsze to jest rozsądne i potrzebne , choć bywa upierdliwe) . A TU NA FORUM NIE MA PRZYMUSU = TO DZIWNE I PEWNIE DLATEGO ODSTRASZA ! ? :lol: Piotr .

Awatar użytkownika
dushka
Posty: 3902
Rejestracja: 2006-08-03, 19:39

Re: Co to znaczy "ŻYWOTNE FORUM" ?

Postautor: dushka » 2006-09-28, 14:16

Po prostu trzeba być gadułą :D Ja nią jestem, ale żeby nie zamęczac znajomych, wyżywam sie na 3 forach ;)

Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 157
Rejestracja: 2006-08-14, 21:36

Co to znaczy "ŻYWOTNE FORUM" ?

Postautor: Piotr » 2006-10-17, 11:03

Przyjąłem długofalowy PLAN : pisanie na tematy wybranych i przypadających (aktualnie !!!!!!) do realizacji - haseł programowych . Będę wielce rad , gdy czytelnicy będą monitować "ZAPOTRZEBOWANIE". Jestem otwarty na wielorakość rozwiązań metodycznych .Mój tekst stanie się "ogniwem w łańcuchu" różnych sposobów prezentacji tematu , cyklu tematów . Można różnorako przeprowadzić sprawdzian lub lekcję podsumowującą . MOŻNA ... Piotr
P.S. To jedno z możliwych rozwiązń :
[1] nie musi być uznane za najlepsze ,
[2] nie musi być "żywcem" realizowane ,
[3] może być modyfikowane .
HURA ! Ciekawe , czy otrzymam odzew ?

[ Dodano: 2006-11-18, 19:17 ]
[1] :cry: Lekarz jest w podobnej sytuacji , gdy jego pacjent mimo recepty nie pobiera lekarstw.Bywają pacjenci , ktorzy nie przestrzegają terminów kolejnych wizyt.Są pacjenci , którzy leżąc na oddziale nie stosują się do otrzymanych zaleceń i nakazów.
:lol: To nie przynosi ujmy lekarzowi , ale psuje proces dbania o zdrowie tegoż pacjenta.
[2] :cry: Cóż może zdziałać duchowny , powołany do prowadzenia wiernych do zbawienia , gdy wierny nie odpowiada na prośby , nauki ,itp .
[3] :oops: Ja też nie mam czucia , co do celowości podejmowanych inicjatyw.(+=) Pisz , bracie pisz [ nie czynisz tego na papierze ,więc złych odruchów nie będzie] i nie myśl o losie "owoców swojej pracy".
Piotr. :wink:

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Co to znaczy "ŻYWOTNE FORUM" ?

Postautor: malgala » 2007-08-08, 21:43

Dopiero odkopałam ten temat i muszę stwierdzić, że pomysł bardzo mi się podoba. Na forum jest wielu początkujących nauczycieli, a skoro tu są, to znaczy, że oczekują nie tylko pomocy ale również potwierdzenia słuszności swoich działań. Wrzesień za pasem, więc i zapotrzebowanie pewnie się pojawi, zwłaszcza że użytkowników forum przybyło.

Awatar użytkownika
chiczi
Posty: 3046
Rejestracja: 2006-10-02, 16:12

Re: Co to znaczy "ŻYWOTNE FORUM" ?

Postautor: chiczi » 2007-08-08, 21:46

Ja jestem w ogromnym, ale pozytywnym szoku w związku z gwałtownym "przyrostem" forumowiczów :lol: :lol:


Wróć do „Uwagi o forum”