Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

tu możesz porozmawiać z kolegami, zadać pytanie nauczycielom

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
ZazziXi
Posty: 132
Rejestracja: 2009-08-11, 00:35
Kto: uczeń
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: ZazziXi » 2009-11-26, 17:01

676 pisze:
Nie próbuj na siłę być kimś kim nie jesteś.Gdyby każdy był taki jak ty to świat byłby naprawdę szary, schematyczny pozbawiony barw, prawdziwej natury ; ( Przecież zabawa jest potrzebna w życiu ;)

Może to właśnie jest strona osobowości, która jest prawdziwym nim, kimś, kim jednak NAPRAWDĘ jest? I może bycie kimś podobnym do tych, których widzisz na co dzień, byłoby dla niego udawaniem kogoś


Oczywiście.Tylko dla mnie również bycie kimś takim jak on byłoby udawaniem.

676 pisze:Dla Ciebie piękny świat to świat zbilansowanej powagi i zabawy



Dobrze wiedzieć. ; )

676 pisze:Tobie nikt nie każe być taki, jak on. Ani taki, jak ja. Ty też pozwól mu być takim, jakim się czuje, że powinien być. To nieładnie, jak kogoś stara się na siłę zmieniać.


Nie chcę nikogo zmieniać i nie chcę żeby zmieniano mnie ani kogokolwiek.
Robienie takie czegoś przynosi same złe skutki, kończące się na samobójstwach.
Tak więc jeśli ktoś jest przeciwieństwem przyszłegohistoryka nie może się zachowywać tak jak on i odwrotnie.Więc po prostu się nie wytykajmy nawzajem.

przyszlyhistoryk pisze:Przepraszam bardzo ZazziXiNie udaję ja już taki jestem i naprawdę powinnaś to tolerować tak jak to dobrze ujął 676


Ty również powinieneś tolerować swoich rówieśników.
( :

676
Posty: 420
Rejestracja: 2009-02-06, 03:40
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: 676 » 2009-11-26, 18:18

Oczywiście.Tylko dla mnie również bycie kimś takim jak on byłoby udawaniem.


I właśnie o tym pisałem - Ty udawałabyś kogoś kim nie jesteś zachowując się jak on, on udawałby kogoś, kim nie jest, zachowując się tak, jak tego chcesz Ty.

Dobrze wiedzieć. ; )


No, tak można było wnioskować ze słów "przecież zabawa jest potrzebna w życiu ;) Ja jestem dzieckiem, ty nie". Chyba, że chcesz się z tego wycofać? :P

Więc po prostu się nie wytykajmy nawzajem.


Dokładnie! Szkoda tylko, że zdążyłaś go już "nawytykać" - czyniąc z niego jawne szyderstwa!

Ty również powinieneś tolerować swoich rówieśników.


Nie wiem, jak Ty, ale ja nie widzę nietolerancji w jego postach. Po prostu krytykuje pewne - jego zdaniem - naganne postawy. Mówi o tym, jak mu się one nie podobają i co o nich myśli. W przeciwieństwie do innych - nie wyśmiewa się z ludzi, którzy nie są tacy, jak on. :X
Szanuj ucznia swego, możesz nie mieć żadnego...

Awatar użytkownika
ZazziXi
Posty: 132
Rejestracja: 2009-08-11, 00:35
Kto: uczeń
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: ZazziXi » 2009-11-26, 19:38

Dobrze wiedzieć. ; )

No, tak można było wnioskować ze słów "przecież zabawa jest potrzebna w życiu ;) Ja jestem dzieckiem, ty nie". Chyba, że chcesz się z tego wycofać? :P


Nie chcę ; ) Zabawa jest potrzebna, daję dużo radości, ale bez przesady, że tak sobie wyobrażam piękny świat.To coś zupełnie małego.To tylko część kontaktów międzyludzkich.

Więc po prostu się nie wytykajmy nawzajem.

Dokładnie! Szkoda tylko, że zdążyłaś go już "nawytykać" - czyniąc z niego jawne szyderstwa!


On napisał, że nie podoba mu się zachowanie młodzieży, ja napisałam, że nie podoba mi się jego zachowanie.

Ty również powinieneś tolerować swoich rówieśników.

Nie wiem, jak Ty, ale ja nie widzę nietolerancji w jego postach. Po prostu krytykuje pewne - jego zdaniem - naganne postawy. Mówi o tym, jak mu się one nie podobają i co o nich myśli. W przeciwieństwie do innych - nie wyśmiewa się z ludzi, którzy nie są tacy, jak on. :X


Pisanie liścików teraz się nie narodziło, po co komu jego poglądy skoro i tak nic nie zmienią?Spodziewał się, że każdy mu przytaknie, ale co z tym?Po co ze szkoły robić jakiś obóz zagłady?
( :

przyszlyhistoryk
Posty: 109
Rejestracja: 2009-10-26, 19:55
Kto: uczeń
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: przyszlyhistoryk » 2009-11-26, 20:42

Jaki obóz zagłady czy droga uczennico zdajesz sobie sprawę co piszesz ?. Obóz zagłady to miejsce śmierci i okrutnych cierpień a eliminacja form przeszkadzania na lekcji typu liściki przyniosła by wiele korzyści i ułatwiła edukację w szkole !.

Awatar użytkownika
ZazziXi
Posty: 132
Rejestracja: 2009-08-11, 00:35
Kto: uczeń
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: ZazziXi » 2009-11-26, 21:27

przyszlyhistoryk pisze:Jaki obóz zagłady czy droga uczennico zdajesz sobie sprawę co piszesz ?. Obóz zagłady to miejsce śmierci i okrutnych cierpień a eliminacja form przeszkadzania na lekcji typu liściki przyniosła by wiele korzyści i ułatwiła edukację w szkole !.


Oh, wiem co to znaczy.Eliminacja form przeszkadzania na lekcji - jak chcesz to zrobić? Są osoby które nie lubią szkoły.Liścikami nikomu się nie przeszkadza jeśli się umie temat lekcji.Jak już mówiłam nie zmienisz tego tak było i będzie.
Naprawdę masz problem.
( :

676
Posty: 420
Rejestracja: 2009-02-06, 03:40
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: 676 » 2009-11-26, 23:07

On napisał, że nie podoba mu się zachowanie młodzieży, ja napisałam, że nie podoba mi się jego zachowanie.


Nie chodzi o to, co ci się podoba tylko o to, w jaki sposób to wyraziłaś.

po co komu jego poglądy skoro i tak nic nie zmienią?


A Twoje poglądy co zmienią? Też nic. Idąc twoim tokiem rozumowania też mogłabyś przestać pisać. I mówić. I w ogóle się komunikować ze światem.
Szanuj ucznia swego, możesz nie mieć żadnego...

Awatar użytkownika
ZazziXi
Posty: 132
Rejestracja: 2009-08-11, 00:35
Kto: uczeń
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: ZazziXi » 2009-11-27, 15:36

676 pisze:
On napisał, że nie podoba mu się zachowanie młodzieży, ja napisałam, że nie podoba mi się jego zachowanie.


Nie chodzi o to, co ci się podoba tylko o to, w jaki sposób to wyraziłaś.

po co komu jego poglądy skoro i tak nic nie zmienią?


A Twoje poglądy co zmienią? Też nic. Idąc twoim tokiem rozumowania też mogłabyś przestać pisać. I mówić. I w ogóle się komunikować ze światem.


Dlatego też przestaje pisać, bo ta rozmowa nie ma sensu.Ogólnie jestem osobą bezkonfliktową dlatego też nie zamierzam więcej wypowiadać się na ten temat.Te twoje "ataki" są męczące, gratuluję wytrwałości i dążenia do celu.
( :

Awatar użytkownika
przyszłapolonistka
Posty: 97
Rejestracja: 2008-10-03, 16:02
Kto: uczeń
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: przyszłapolonistka » 2009-11-27, 17:15

Hah,tym razem nie mogłam przepuścić okazji, by się wypowiedzieć :lol: Przyszły historyku uśmiałam się strasznie,czytając Twoje posty :mrgreen: Nauczyciele mają rację,moim zdaniem zachowujesz się co najmniej jak stary,zrzędliwy emeryt,a nawet gorzej :D :wink:
Jesteś młody,młodszy ode mnie o 2 lata,ciesz się życiem!
Ciekawe co powiedziałbyś,jakbym Ci powiedziała, że przywiązałyśmy kiedyś koleżankę do ławki,która de facto na niej leżała taśmą klejącą ? :wink:
Ale to na przerwie,jak nie było nauczyciela :mrgreen:
Mam takie bardzo niedyskretne pytanie przyszły historyku,co Ty robisz na przerwach w szkole^^ :?:
Wieczna marzycielka i współczesny Ikar ;)

przyszlyhistoryk
Posty: 109
Rejestracja: 2009-10-26, 19:55
Kto: uczeń
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: przyszlyhistoryk » 2009-11-27, 18:12

Jak można przywiązać koleżankę do miejsca wypoczynku ? to oburzające.

Ja na przerwach rozkoszuje się naturalnym pięknem budynku szkolnego, cały czas się uczę o i może czasem porozmawiam z kimś

przyszły_anglista
Posty: 14
Rejestracja: 2009-11-25, 20:31
Kto: uczeń
Lokalizacja: podlaskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: przyszły_anglista » 2009-11-27, 18:24

Przyszły historyku... młodość gubisz... chociaż z czasem załapiesz o co chodzi i czego ci w życiu brakuje... pamiętam piękny majowy wieczór... impreza... a następnego dnia w szkole... ehh trzeba chwytać młodość... dla tego na początku grudnia urządzamy klasowe mikołajki... :D . Ważne, żeby się wyszaleć za młodu.

Awatar użytkownika
przyszłapolonistka
Posty: 97
Rejestracja: 2008-10-03, 16:02
Kto: uczeń
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: przyszłapolonistka » 2009-11-27, 18:39

Cały czas się uczę :lol:
Naturalne piękno budynku szkolnego :lol:
A ktoś z Tobą jeszcze chce porozmawiać?
Poza tym moim zdaniem przerwa nie jest po to, żeby przed każdą lekcją się uczyć,co najwyzej jak są sprawdziany, kartkówki itp.
Ale to tylko moje zdanie...
Przerwa raczej jest od rozmów i innych fajnych rzeczy :mrgreen:
Wieczna marzycielka i współczesny Ikar ;)

przyszlyhistoryk
Posty: 109
Rejestracja: 2009-10-26, 19:55
Kto: uczeń
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: przyszlyhistoryk » 2009-11-27, 18:45

przyszły_anglista też mam miłe wspomnienia

pamiętam piękny wrześniowy dzień..... kiedy dostałem dwie piątki ze sprawdzianu z biologii i ze sprawdzianu z historii.

pamiętam piękny listopadowy dzień.... kiedy dostałem kolejną piątkę z polskiego

pamiętam piękny październikowy dzień kiedy dostałem jedną szóstkę i trzy piątki z referatu/kartkówki/ testu a szóstkę z wypracowania- prezentacji na język polski

25 listopad
dwie piątki z matematyki i z fizyki
26 listopad
szóstka z historii za wykład o mitologii greckiej
27 listopad
piątka z muzyki za przepiękne solo i piosenkę Remedium..
Ostatnio zmieniony 2009-11-27, 19:42 przez przyszlyhistoryk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
przyszłapolonistka
Posty: 97
Rejestracja: 2008-10-03, 16:02
Kto: uczeń
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: śląskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: przyszłapolonistka » 2009-11-27, 19:24

Mam pytanie do nauczycieli i innych uczniów:Czy my jesteśmy w Mamy Cię nowa edycja :mrgreen: ?
Bo ja się boję :lol:
Najchętniej powiedziałabym do przyszłego historyka, żeby poszedł się leczyć,ale byłoby to niekulturalne :roll:
Zalecam wizytę u psychologa szkolnego :wink:
Problem tkwi w tym przyszły historyku, że masz przerośnięte ego,mówiąc nam o swoich osiągnięciach...
Masz bzika na punkcie nauki...
i w paru innych rzeczach...
Wieczna marzycielka i współczesny Ikar ;)

przyszły_anglista
Posty: 14
Rejestracja: 2009-11-25, 20:31
Kto: uczeń
Lokalizacja: podlaskie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: przyszły_anglista » 2009-11-27, 20:35

Historyku, a masz chociaż jedną jedyneczkę? Wiem niedyskretne pytanie... ale jakoś tak...

przyszlyhistoryk
Posty: 109
Rejestracja: 2009-10-26, 19:55
Kto: uczeń
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Nieodpowiednia postawa ogólna uczniów

Postautor: przyszlyhistoryk » 2009-11-27, 20:41

Nigdy nie dostałem oceny niedostatecznej :) co najwyżej kiedyś dwójkę ale to z niezapowiedzianej kartkówki z matematyki.


Wróć do „Kącik uczniowski”

cron