Śmieszne teksty uczniów

oj... każdemu sie zdarzają... nawet na lekcji wizytowanej

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Sz@jba
Posty: 3
Rejestracja: 2010-04-08, 13:47
Kto: student
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: śląskie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: Sz@jba » 2010-04-08, 14:15

motylek8 pisze:Kartkówka w piątej (!) klasie, w zdaniu było słówko hot dog. Wersja dzieciaków: choddok
takie kwiatki to już standard. Pracuje w prywatnym przedszkolu, mieliśmy lekcje o zwierzętach z gospodarstwa(świnia, koń, kura, etc). Graliśmy w wisielca, przyszła pora na kaczkę. Napisałem na tablicy _U C _ i powiesiłem rysunek kaczki. Na co jeden chłopiec podniósł rękę, podszedł do tablicy i napisał(starszaki, 6 lat)) "FUCK" Razem z koleżanką nie wiedzieliśmy czy śmiać się czy płakać.
Obrazek

nauczycielll
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-26, 00:48
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Geografia
Lokalizacja: pomorskie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: nauczycielll » 2010-04-19, 21:39

Uczeń technikum wyjaśnia na pracy klasowej z atmosfery... Temperatura punktu rosy to temperatura, w której woda na trawie skrapla się :D

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: haLayla » 2010-04-20, 15:26

Tekst z podstawówki (klasa V):

-Jasiu (nie pamiętam już imienia, więc użyłem tego) na tablicy ktoś narysował coś brzydkiego (męskie gonady to były), proszę Cię, żebyś to zmazał...
-Ale to nie ja, ja jestem wzorowy (płacz)
-Ale ja nie mówię, że to Ty. Proszę, abyś zmazał.
-Ale to nie moja wina (histeria)

Nie było nam wesoło wówczas, ale jak przed chwilą sobie to przypomniałem i nie mogę przestać się śmiać :D
<3

filo96
Posty: 1
Rejestracja: 2010-04-27, 14:32
Kto: uczeń
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: filo96 » 2010-04-27, 14:58

Na lekcji:
Nauczyciel: wymień części układu oddechowego.
Uczeń: jama nosowa, gardło, krtań, tchawica, oskrzela, płuca i tętnica. :P

Nauczyciel: dlaczego wojna trzynastoletnia trwała tak długo?
Uczeń: 2 lata to wg. pana długo?

Nauczyciel: z kim walczyli Polacy pod Grunwaldem?
Uczeń: z Turkami. :P

Na kartkówce:
Kim jest mesjasz?
To taki ptak którego widziałem jak byłem z babcią w Bułgarii. :P

Co to jest opera?
To miejsce w którym ludzie się wydzierają i jak stamtąd wyszedłem to strasznie bolała mnie głowa.

Jak nazywa się proces przemieszczania się kontynentów?
Fotosynteza.

przyszły_inżynier
Posty: 3
Rejestracja: 2010-07-03, 11:21
Kto: student
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: przyszły_inżynier » 2010-07-03, 11:40

lekcja angielskiego
nauczyciel do studenta:
-wymień po angielsku znane ci, części ciała
-yyy... hand,yyy...head...,yyy..penis
-wystarczy
-wiem, że wystarczy

lida88
Posty: 24
Rejestracja: 2010-09-03, 19:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: lida88 » 2010-09-30, 22:01

Długa przerwa...pierwszaki biegają po korytarzu(jest wrzesień, więc dzieci jeszcze nieprzyzwyczajone do szkolnego klimatu)nagle patrzę, że dwóch z nich sie bije. Podchodzę i pytam dlaczego się biją
U: ale my sie nie bijemy tylko walczymy
Ja: ale czy musicie walczyć na środku korytarza?
U(zasmucony):ale tu nie ma gdzie:(

:)

eljoko
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-15, 19:00
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: łódzkie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: eljoko » 2010-10-17, 14:32

Bardzo fajnie czyta się te wszystkie "śmiesznostki", ale... No właśnie! Gdyby jeszcze Szanowni Państwo Nauczyciele pamiętali o tym, by przeczytać tekst nim go opublikują, może wtedy nie pojawiałyby się kwiatki typu "Izraelitą" zamiast "Izraelitom", bo jak świat światem w liczbie mnogiej nie ma zakończenia "ą", jest "om" i dobrze byłoby przypomnieć sobie, kiedy w polskich skrótach stosuje się kropkę, bo na pewno nie w "wg". I na zakończenie, żeby nie było, że taka idealna jestem. Dawno temu w klasie II SP napisałam na tablicy "pieżyna", odwróciłam się do klasy, a jedna z uczennic pyta: "Proszę Pani, jak się pisze pierzyna?" Na co ja: "Przez rz.", a ona: "To dlaczego na tablicy napisała pani przez samo ż?" Spaliłam raka, powiedziałam, że się pomyliłam i od tego czasu bardzo uważnie czytam, co piszę.
Pozdrawiam wszystkich! Stara polonistka (jak to powiedziała jedna z moich byłych wychowanek).

edzia
Posty: 4766
Rejestracja: 2008-02-05, 23:02

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: edzia » 2010-10-17, 14:54

eljoko pisze:Spaliłam raka, powiedziałam, że się pomyliłam
Trzeba było powiedzieć, że sprawdzasz ich czujność. ;)

Cieszę się, że kolejna czuła na pisownię polonistka dołączyła do forum. :)

jarko
Posty: 219
Rejestracja: 2010-09-18, 22:13
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Informatyka, Historia
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: jarko » 2010-10-17, 15:05

Denerwujący na tym forum jest brak możliwości edycji posta jeśli ktoś już odpowiedział na niego. Nie da się poprawić oczywistych byków, które np. mi nie zdarzają się gdy piszę ręcznie ale na kompie często i nie wiem dlaczego puszczam byka bo za moment widzę gafę

jeden uczeń mnie rozbawił ostatnio: Proszę pana, wie pan co to jest wieża Eiffla? Marzenie złomiarza.
Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: malgala » 2010-10-17, 15:19

jarko pisze:Denerwujący na tym forum jest brak możliwości edycji posta jeśli ktoś już odpowiedział na niego.

Taka możliwość była, ale trzeba było z niej zrezygnować za sprawą samych forumowiczów.
Niestety, zbyt często zdarzały się przypadki zmieniania treści postów lub wycinania ich fragmentów. Cały wątek tracił przez to sens.
Teraz też istnieje możliwość poprawy, ale przed pojawieniem się kolejnego wpisu.

Kotkowa_
Posty: 7
Rejestracja: 2010-10-14, 11:29
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: Kotkowa_ » 2010-11-08, 17:23

Sprawdzając opisy klasy czwartej, rozśmieszył mnie tekst pewnej Dominiki. "Zawsze nosi kucyka na dole.". Nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać.
~this time for africa~

maarchewkowaa
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-10, 14:31
Kto: uczeń
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: maarchewkowaa » 2010-11-10, 15:18

u nas w 5. klasie na angielskim koleżanka miała przeczytać zdanie: Have you got a pencil?
przeczytała: Have you got a [nie dokończę, ale polskie słowo podobne fonetycznie]?
Nauczyciel odpowiedział [po chwili]: Yes, I have.
Cała klasa się śmiała :D

Jeszcze kiedyś czytaliśmy na religii fragment z Księgi proroka Jonasza. Koleżanka przeczytała "A Dżonas na to..."

Historia. 6. klasa. Pytanie na sprawdzianie [na tablicy]: Jaki był cel wyprawy Napoleona pod Moskwę?
Jeden chłopak [na głos] przeczytał "Jaki był cel wyprawy Napoleona pod mostem?.. po piwo poszedł!" :|

Wczoraj pani pytała na historii z tematu o Sparcie.
-Czym była falanga?
-Falanga była szykiem zbrojnym, w którym walczyli hoplici. W lewej ręcę trzymali tarczę, którą zasłaniali swój lewy i prawy bok sąsiada, a w lewej trzymali.. tę, no... dzidę trzymali
:rotfl:

Pisaliśmy kartkówkę z chemii. Nauczycielka: odłóżcie długopisy!
wszyscy odkładają długopisy, Kacper wyjmuje ołówek.

mashena pisze:Dzieciaki miały napisać listy w j.angielskim do kolegi zza granicy. Przed wysłaniem musiałam je sprawdzić. Oto jeden z nich:

"Dear friend,
Hello! I live in Cracow jest tu many monument: Wawel, Kościół Mariacki. Wawel jest to castle, w którym była long ago seat king poland. Under Wawelem foundsis pit dragon "Wawelskiego". Legend proclaim, że before wiekami vein tam dragon devour wszystkich people. W Cracow jest many, many other monument.
Bye Bye
X"

lekcja angielskiego.
ktoś się spytał, jak jest myć twarz. a ja odpowiedziałam inteligentnie...
"wash twarz" :oops:
ogólnie często takich zwrotów używam, jak czegoś nie wiem, albo nie pamiętam, ale nigdy na lekcji przy tak prostych zwrotach :/

6. klasa. lekcja angielskiego. teksty Daniela:
1. Can I fly to the toaleta?
2. U1: Proszę pani, jak jest po angielsku hulajnoga?
Daniel: Hulajleg!

6. klasa. przyroda. Pani pyta Alberta [niestety nie pamiętam, o co.] On nie zna odpowiedzi.
Dawid [podpowiada mu]: Albert, jak mówisz na kolegów?
Albert: ... ... Ty Żydku!!!
:crazy:

Myślę, że podpada pod kategorię, jak Wiktoria w 6. klasie na religii weszła do kartonu z tyłu klasy. Na następnej religii cośtam do kogoś powiedziała, nauczyciel zwrócił jej uwagę, a ona speszona: -to może ja lepiej zamknę się w pudle...."

Koleżanka patrzyła przez okno na lekcji. Nagle powiedziała: O, jakiś hot-dog idzie!
Klasa w śmiech. Nauczyciel: Martyno, możesz nam wyjaśnić, co miałaś na myśli?
Ona: jamnika. Długi i brązowy jak parówka!
Klasa w śmiech

Przyroda. 6. klasa:
[fragment tekstu z podręcznika czytany na głos przez kogośtam]
"W strefie śródziemnomorskiej rosną między innymi cycusy"

Dominika czytała ciekawostkę, palcami pokazując wszelkie przecinki, kropki i nawiasy ;D

Przypomniało mi się [choć to nie bylo śmieszne]:
próba do apelu. mieliśmy historię, a nauczyciel musiał sprawdzić sprzęt, więc zszedł z nami na salę gimnastyczną. sprawdzając mikrofon mówił "raz..raz..raz" Wiktoria podeszła do niego i spytała "proszę pana, a pan mówi raz raz raz, bo nie umie pan policzyć do trzech?" ale ona była bezczelna :shock:


PS. jestem nowa i mam pytanie: po co pod edycją posta jest "FrEaK" ułatwiający pisanie "pokemonowe" [w stylu niektórych dziewczyn z naszej szkoły "loFFFciaAmM BiEeeEeBeeErKaA <333"]??

6615155
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-11, 18:12
Kto: uczeń
Przedmiot: Wychowanie fizyczne
Lokalizacja: lubuskie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: 6615155 » 2010-11-11, 18:23

Siedzimy na lekcji historii , a chłopacy gadają. W końcu historyczka mówi do jednego z chłopaków :
- Co ja przed chwilą powiedziałam ?!
On odpowiedział :
- Eee... Że avatar ma 15 giga ?
Ona zaczęła na niego wrzeszczeć a on :
- Przepraszam...
I dopowiedział :
- 16 giga
Cała klasa zaczęła się śmiać ! :D

Awatar użytkownika
malgala
Posty: 8170
Rejestracja: 2007-07-30, 18:50
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Matematyka
Lokalizacja: łódzkie

Re: Śmieszne teksty uczniów

Postautor: malgala » 2010-11-11, 20:21

Dla mnie to nie jest jakiś śmieszny tekst ucznia, raczej głupi, a reakcja klasy też dobrze o klasie nie świadczy.


Wróć do „Nasze wpadki”

cron