Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

motylek8
Posty: 365
Rejestracja: 2008-02-04, 14:51
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: motylek8 » 2010-12-02, 16:35

Zrobione, ale popraw adres (bez http:w) - bo odsyła do wikipedii

kboruk
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-30, 20:49
Kto: student
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: kboruk » 2010-12-02, 23:00

Dziękuję za uwagę, podaje poprawny adres:

www.wbadanie.pl/ankieta/230539770/

hasło: nauczyciel

i zapraszam do wypełniania.

Z góry dziękuję!
Karina

misiuniaaa
Posty: 2
Rejestracja: 2009-06-25, 12:56
Kto: student
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: mazowieckie

język angielski w przedszkolu

Postautor: misiuniaaa » 2010-12-07, 12:11

Witam
Piszę pracę magisterską na temat języka angielskiego w przedszkolu
Jeśli któraś z Was pracuje w przedszkolu ii uczy tam jez angielskiego, to baaardzo prosze o informacje z jakich korzystacie przewodnikow...
pozdrawiam

Ropucha
Posty: 4
Rejestracja: 2008-03-06, 12:52

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: Ropucha » 2010-12-17, 20:50

Uważam, że prezentacja multimedialna, umiejętnie skonstruowana, jest ciekawą dla uczniów metoda aktywizującą. Na lekcjach przyrody w sp powinna być jednak niezbyt częsta - stawiam na eksperyment i obserwację, czyli coś bardziej namacalnego. Ale komputery uczniowie bardzo lubią i nawet ci, którzy za przyroda nie przepadają na takiej lekcji się rozruszają. U nas też się jednak rzecz rozbija o kwestie techniczne, tzn. trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem na korzystanie z sali komputerowej w drugim budynku, a jest ona bardzo obłożona. Mam nadzieję, że powoli coś się zmienia...

daniela82
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-03, 19:26
Kto: student
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: dolnośląskie

Szukam pomocy nauczyciela języka polskiego.

Postautor: daniela82 » 2011-01-03, 19:31

Jestem studentką i w ramach jednego z przedmiotów miałam do napisania bajkę. Bajkę napisałam tylko nie jestem pewna, czy jest ona poprawnie napisana pod względem ortograficznym i stylistycznym. Jak ktoś miałby ochotę i czas mi pomóc to proszę o kontakt na maila daniela.wasiak@gmail.com..

inneed
Posty: 4
Rejestracja: 2011-01-16, 15:14
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

praca magisterska z j. angielskiego

Postautor: inneed » 2011-01-16, 15:30

Witam wszystkich serdecznie. Jestem studentka 2 roku studiów magisterskich filologii angielskiej. Mam do państwa prośbę związaną z tematem mojej pracy magisterskiej pt : 'Factors involved in classroom management'. Wiem, że materiałów jest mnóstwo, ale mimo tego mam pustkę w głowie i nie wiem o czym pisać...nie wiem jakie punkty umieścić. Bardzo proszę o pomoc jeśli macie państwo jakieś pomysły. Pozdrawiam, Inneed.

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: praca magisterska z j. angielskiego

Postautor: haLayla » 2011-01-16, 15:33

inneed pisze:Jestem studentka 2 roku studiów magisterskich filologii angielskiej.


Masz jeszcze trzy lata do magistra, więc czemu się teraz tym przejmujesz?
<3

inneed
Posty: 4
Rejestracja: 2011-01-16, 15:14
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: inneed » 2011-01-16, 15:40

Jestem na studiach magisterskich uzupełniających na ostatnim roku. Licencjat mam już za sobą.

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: haLayla » 2011-01-16, 18:19

Czyli jesteś na piątym roku? Ten podział na studia dwustopniowe straszny zamęt wprowadza.
<3

inneed
Posty: 4
Rejestracja: 2011-01-16, 15:14
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: lubelskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: inneed » 2011-01-16, 18:25

W sumie tak, można powiedzieć, że jestem na 5 roku. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, to bardzo proszę o pomoc.

michaella
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-23, 19:12
Kto: student
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

praca o awansie

Postautor: michaella » 2011-01-23, 20:44

Witajcie, piszę pracę magisterską o awansie nauczycielskim- jak to wszystko się kształtowało na przestrzeni czasu, ale przede wszystkim, jak sprawa się przedstawia dzisiaj, co o tym wszystkim sądzą i co piszą nauczyciele? Może mają Państwo jakieś własne teksty, które uzupełniłby moją bibliografię? Będę wdzięczna za pomoc!

ania_kruczek
Posty: 4
Rejestracja: 2011-01-18, 15:31
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Muzyka
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: ania_kruczek » 2011-01-23, 20:51

Witaj:) przyznam, że temat nie wydaje mi się fascynującym:) Chociaż publikacji nie mam, to wiem, że tutaj możesz znaleźć całkiem pokaźną, choć może nie najświeższą bazę artykułów publicystycznych: http://www.szkolymuzyczne.pl/awans-zawo ... asopismach
Są tam artykuły też ogólnie dotyczące życia zawodowego nauczyciela, myślę że spokojnie możesz pokusić się o dotarcie do konkretnych autorów. Powodzenia!

anetaop
Posty: 3
Rejestracja: 2011-02-16, 16:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: wielkopolskie

Tempo nauczania

Postautor: anetaop » 2011-02-16, 16:15

Witam, potrzebuję rady doświadczonych filologów. Jestem na ostatnim roku filologii germańskiej i piszę pracę na temat tempo nauczania a sukces ucznia. W części badawczej chciałam zrobić zajęcia w dwóch klasach równoległych -w jeden z nich przeprowadzić zajęcia szybko, a w drugiej wolniej, czli więcej ćwiczeń i tak dalej. Po skończonym w ten sposób dziale chciałam przeprowadzić sprawdzian i porównać wyniki uczniów obu klas.
Nie wiem, cz będę mogła to wykonać, gdyż pracuje obecnie w firmie, dlatego chciałam prosić, abyście się podzielili swoimi doświadczeniami. Może ktoś jednak z was próbował czegoś takiego? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: vuem » 2011-02-16, 16:28

Wydaje mi się, że w dwóch klasach "porównywalnych pod względem zaawansowania, możliwości intelektualnych i stopnia zaangażowania" nawet nie trzeba badań przeprowadzać, by dojść do wniosku, że wolniejsze tempo (więcej ćwiczeń i tak dalej) sukces w opanowaniu pewnej partii materiału będzie pełniejszy.

No chyba, że chciałabyś porównać wyniki pracy w ramach całego cyklu w oparciu o ten sam program...no ale takich długotrwałych badań nikt na potrzeby pracy magisterskiej nie jest w stanie przeprowadzić.

anetaop
Posty: 3
Rejestracja: 2011-02-16, 16:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język niemiecki
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Pomoc w pisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej

Postautor: anetaop » 2011-02-16, 16:37

dokładnie tak jak piszesz, o ile są to klasy o podobnym poziomie. Natomiast, gdyby to były klasy nieco się różniące poziomem, to mam wrażenie, że te tempo prowadzenia lekcji nie miałoby tu większego znaczenia i wyniki tych klas byłyby podobne. Kurcze, ciężki orzech do zgryzienia tak na sucho.


Wróć do „Poszukuję ...”