gospodarka elektroniczna

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Kejt
Posty: 1
Rejestracja: 2009-08-30, 20:36
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Ekonomia
Lokalizacja: śląskie

gospodarka elektroniczna

Postautor: Kejt » 2009-08-30, 21:09

Witam wszystkich,
W tym roku rozpoczynam pracę w technikum logistycznym. Otrzymałam m.in. przedmiot Gospodarka elektr. Ponieważ w mojej szkole dopiero drugi rok jest to technikum, nikt wcześniej nie prowadził tego przedmiotu i nie mam od kogo uzyskać pomocy. Musze sama opracować rozkłady materiałow, konspekty itd. Czy ktokolwiek mógłby mi pomóc? Coś przesłać albo doradzić? Polecić książki? Może ciekawe strony? Byłabym bardzo wdzięczna.
Z góry dziękuję za pomoc
mój mail: kasiamigas@gmail.com

rena5
Posty: 2
Rejestracja: 2009-03-21, 18:48
Przedmiot: Matematyka, Ekonomia
Lokalizacja: lubuskie

Re: gospodarka elektroniczna

Postautor: rena5 » 2009-09-06, 17:19

Jestem w dokładnie takim samej sytuacji co Ty...jeśli będziesz miała jakiekolwiek info proszę Cię o przesłanie na mail: rena5@poczta.onet.pl. Może masz plan wynikowy z przedmiotu systemy logistyczne lub gosp. zapasami i magazynem?? ja w zamian mogę przesłać plany wynikowe z podst. logistyki, podst. przedsiębiorczości.

kuzyn227
Posty: 1
Rejestracja: 2011-02-09, 23:10
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: pomorskie

Plan wynikowy Gospodarka elektroniczna

Postautor: kuzyn227 » 2011-02-09, 23:21

Witam,
w zeszłym roku ruszył w naszej szkole kierunek Technik logistyk i mam poprowadzić przedmiot Gospodarkę elektroniczną i również szukam planu wynikowego.
Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i pomoc!
Z jakich programów informatycznych korzystacie itp.
W tym roku prowadzę przedmiot Podstawy logistyki na podstawie podręcznika Difin i chętnie odwdzięczę się choćby prezentacjami multimedialnymi.
pozdrawiam
Krzysztof


Wróć do „Przedmioty zawodowe”