Oferty dla nauczycieli przedszkolnych / różne przedszkola w Warszawie!

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ProworkPL
Posty: 46
Rejestracja: 2016-05-18, 10:12
Lokalizacja: mazowieckie

Oferty dla nauczycieli przedszkolnych / różne przedszkola w Warszawie!

Postautor: ProworkPL » 2017-10-11, 15:42

Lubisz dzieci, masz doświadczenie/kwalifikacje do pracy jako nauczyciel przedszkolny i szukasz nowych wyzwań? Już dziś zgłoś się do Prowork.PL!
Miło nam poinformować, że nasza firma Prowork.PL, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych dla rodzin międzynarodowych oraz szkół/przedszkoli w Warszawie, aktualnie przeprowadza rekrutacje na stanowiska nauczycieli/pomocy nauczycieli/native speaking teachers do różnych przedszkoli na terenie Warszawy. Często są to przedszkola międzynarodowe dlatego znajomość angielskiego czy innych języków obcych mile widziana!

Wymagania: w przypadku wszystkich ofert wymagany jest dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z dziećmi/ entuzjazm i komunikatywność
W zależności od oferty wymagana znajomość angielskiego
Lokalizacja: - różne rejony Warszawy

Agencja Prowork.PL, Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors and nannies recruitment services Poland.
Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów. W przypadku zainteresowania ofertami współpracy z przedszkolami czy expat families/rodzinami obcojęzycznymi na terenie Warszawy, zarejestruj się na stronie http://www.prowork.pl i prześlij swoje CV.

Wymagania
Dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej
W zależności od oferty znajomość angielskiego lub innego języka obcego
Doświadczenie w pracy dziećmi
Entuzjazm, chęć podejmowania nowych wyzwań oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
Praca stała - etat 40 godz. / tyg.
Oferowane szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
Praca w przyjaznym, często międzynarodowym środowisku

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa , http://www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (http://www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Wróć do „Dam pracę”