Nauczyciel przedszkolny/przedszkole międzynarodowe / Warszawa Ochota

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ProworkPL
Posty: 46
Rejestracja: 2016-05-18, 10:12
Lokalizacja: mazowieckie

Nauczyciel przedszkolny/przedszkole międzynarodowe / Warszawa Ochota

Postautor: ProworkPL » 2017-10-11, 15:47

Lubisz pracę z dziećmi i chciałbyś/ałabyś pracować w renomowanym międzynarodowym przedszkolu w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Klient ProworkPL, renomowane międzynarodowe przedszkole mieszczące się na Ochocie zatrudni pogodnych i kochających pracę z dziećmi kandydatów do pracy jako Nauczyciel w przedszkolu. Wymagane jest doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt.. Nauczyciel sprawuje opiekę nad dziećmi w wieku 2-5 lat.

Wymagania
wymagane kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego
znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem
wysoka kultura osobista
doświadczenie w pracy z małymi dziećmi

Warunki
okres pracy: minimum 1 rok
wynagrodzenie: oferowane bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
forma zatrudnienia: umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa , www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Wróć do „Dam pracę”