Zaproszenie na badanie focusowe dla nauczycieli

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

aorkanlecka
Posty: 1
Rejestracja: 2018-09-28, 15:07
Lokalizacja: mazowieckie

Zaproszenie na badanie focusowe dla nauczycieli

Postautor: aorkanlecka » 2018-09-28, 15:13

Witajcie!
W imieniu mojego całego zespołu projektowego chciałabym prosić Was bardzo o pomoc.

Jesteśmy członkami młodego polskiego startupu - Skriware, który specjalizuje się w użyciu nowych technologii, w tworzeniu produktów edukacyjnych - szczególnie druku 3D oraz nauce programowania. Aktualnie zaczynamy prace nad szeregiem nowych pomocy dydaktycznych dla szkół podstawowych, które wspomogą naukę przedmiotów przyrodniczych (biologii, chemii, fizyki, geografii i przyrody), a jednocześnie będą możliwe do wykorzystania na zajęciach z informatyki i techniki. Chcemy stworzyć produkty, które będą możliwie najlepiej wspierać nauczycieli w przekazywaniu wiedzy swoim uczniom oraz będą dostosowane do realiów panujących w szkołach.

Chcielibyśmy dokładnie zapoznać się z praktykami w Waszej pracy z uczniami i poznać potrzeby w zakresie pomocy dydaktycznych ułatwiających przyswajanie wiedzy. W związku z tym zapraszamy serdecznie do udziału w wywiadzie grupowym poświęconym tematowi prowadzenia zajęć z przedmiotów przyrodniczych w szkołach podstawowych. Badanie realizowane będzie w grupie około 4-6 nauczycieli danego przedmiotu i potrwa około 1,5 godziny. Rozmowa ma charakter anonimowy, a jej wyniki będą wykorzystane jedynie na potrzeby wewnętrzne - w celu opracowania produktów edukacyjnych przeznaczonych dla szkół podstawowych.

W ramach podziękowania za pomoc i zaangażowanie chcielibyśmy zaproponować Wam szkolenie z modelowania 3D w programie Tinkercad, którego tematykę dostosujemy do przedmiotów, których nauczacie. Zaprezentujemy także podstawowe założenia STEAM oraz możliwości wykorzystania druku 3D w edukacji. Szkolenie odbędzie się tego samego dnia przed badaniem focusowym, a za udział w nim każdy z nauczycieli otrzyma imienny certyfikat. W ramach wydarzenia przewidziana jest także przerwa obiadowa. Po skończeniu wywiadu wszystkich chętnych zaprosimy na mniej oficjalną część, podczas której będziecie mogli zadać nam wszelkie dodatkowe pytania i „zapoznać osobiście” z naszym Skribotem i drukarką ;)

Poniżej przesyłam link do formularza zgłoszeniowego – będziemy ogromnie wdzięczni za Waszą pomoc.
https://goo.gl/forms/950PPrMF5GmQDR042

Więcej o nas możecie poczytać na stronie internetowej https://skriware.com/ oraz FB: https://www.facebook.com/Skriware/.
Na wszystkie ewentualne pytania bądź wątpliwości z chęcią odpowiem mailowo: aleksandraorkanlecka@skriware.com.

Pozdrawiamy, zespół Skriware!

Wróć do „Ankiety”