Kurs rysunku Domin Gdańsk

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

DominGdansk
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-02, 20:54
Przedmiot: Historia sztuki, Inne
Lokalizacja: pomorskie

Kurs rysunku Domin Gdańsk

Postautor: DominGdansk » 2019-04-02, 21:00

Pracownia DOMIN oferuje kursy dla kandydatów na Architekturę (Wydziały w całej Polsce i za granicą), ASP oraz hobbystów. Wszyscy tu stanowimy zgraną drużynę i pomagamy naszym uczniom osiągać zamierzone cele. Dołącz do najlepszych!

Ciekawa seria artykułów https://domin-gdansk.pl/artykuly/

Studio DOMIN wyszkoliło już całą rzeszę doskonałych twórców. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kształcić się w dziedzinie rysunku i malarstwa. Program nauczania jest sprawdzony, dostosowany do wymagań egzaminów wstępnych, co potwierdza bardzo wysoka zdawalność na studia. Przekazujemy wiedzę z zakresu kompozycji, technik rysunkowych i malarskich, geometrii i historii sztuki.

Rozwijamy twórcze myślenie, zamiłowanie do sztuki i architektury. Naszym kursantom gwarantujemy doskonałą lokalizację tuż obok SKM Politechnika, dobrany, szeroki program nauczania, aż 80 godzin DARMOWYCH ZAJĘĆ w miesiącu, świetnych prowadzących i największe zaangażowanie z naszej strony. W ofercie znajdziecie także kurs DIGITAL PAINTINGU, zajęcia z postaci, malarstwa akwarelowego i akrylowego.

Pododdział Pracowni- Dominek prowadzi zajęcia rysunkowe dla dzieci od 5go do 12go roku życia.

Więcej informacji na: https://domin-gdansk.pl

Wróć do „Szkolenia i konferencje”