skarga do kuratorium

dyskusja o dobrych lekcjach wychowawczych oraz skutecznych sposobach kierowania zespołem klasowym

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

ifka-z
Posty: 1
Rejestracja: 2018-02-24, 20:31
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: wielkopolskie

skarga do kuratorium

Postautor: ifka-z » 2018-02-24, 21:10

Witam. Może ktoś miał podobny problem ,proszę więc o podpowiedź czego mogę się spodziewać. Otóż jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego,mój mąż prowadzi prywatną firmę z którą nie jestem związana w jakikolwiek sposób. Ostatnio ,jak to w branży prywatnej bywa ,wywiązał się konflikt z inna firmą. Właściciel firmy powiązał moją osobę z firmą męża(dokonałam na prośbę męża przelewu z mojego konta prywatnego), poprzez sms oczernia mnie, nazywa oszustką , twierdzi,że jestem zamieszana w konflikt(ma dowód w postaci wpłaty z mojego konta) i odgrażał się,że zrobi mi wstyd przed moim dyrektorem i pójdzie ze skargą do Kuratorium Oświaty w moim mieście( jako powód dodaje,że oszust nie może wychowywać dzieci) . Do dyrektorki już zadzwonił, we wtorek jest umówiony z dyrektorem kuratorium, ma tez odwiedzić moją dyrektor,więc czuję,że zrobi kabaret w przedszkolu. Jakie mogą być tego konsekwencje? Wiem,że kuratorium musi odpowiedzieć na skargę. Faceta nie widziałam na oczy, prawnik twierdzi,że jego zachowanie wyczerpuje znamiona działania z premedytacją. Dodam,że mam bardzo dobrą opinię wśród dyrektora, innych nauczycieli, rodziców. Kocham moją pracę, dzieci i jestem załamana,że przez jakiegoś kretyna mogę to wszystko stracić. Na czym polega kontrola kuratorium?

johnny86
Posty: 4
Rejestracja: 2018-01-29, 17:47
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: skarga do kuratorium

Postautor: johnny86 » 2018-10-01, 19:23

Nic nie rozumiem z Twojego postu. Jakie powiązania Ty masz z owym Panem, który Cię skarży? Co to w ogóle za branża, w której oni konkurują, że ma to w ogóle jakikolwiek związek z przedszkolem, w którym pracujesz?


Wróć do „Wychowawca klasy”