Migrena a świadectwa

dyskusja o dobrych lekcjach wychowawczych oraz skutecznych sposobach kierowania zespołem klasowym

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

silije
Posty: 168
Rejestracja: 2013-11-10, 16:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: wielkopolskie

Migrena a świadectwa

Postautor: silije » 2019-06-16, 21:49

Trafiła mnie mega migrena, taka, co trzyma trzy dni. Brałam już NLPN i Doretę i wiem z 25-letniego doświadczenia w życiu z migreną, że teraz to już musi minąć sama. Piszę na forum oczywiście na leżąco, w ciemnym pokoju. Dostałabym na to L4, ale nie mam wydrukowanych świadectw.
Czyli zapewne muszę iść do pracy. Może owinę głowę bandażem a pod nim na lewe oko włożę zimny mokry kompres. Tylko czy mi wystarczy przytomności umysłu, żeby poprawnie te świadectwa przygotować? A jak półprzytomna i prawie ślepa porobię jakieś byki? Wychowawcy, co zrobiliście, kiedy choć raz w swym życiu zachorowaliście dwa dni przed końcem roku szkolnego?

Józia
Posty: 9
Rejestracja: 2010-05-09, 10:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Migrena a świadectwa

Postautor: Józia » 2019-06-26, 16:44

Wprawdzie już po, ale współczuję migreny. Za mnie wydrukowała świadectwa nieproszona koleżanka. Bez pytania kiedy zwrócę jej "usługę", bez czegokolwiek. :D :D :D Tak też bywa i to chyba najprostsze rozwiązanie. W tym roku ja wydrukowałam świadectwa dla innej klasy, (ale zupełnie innej osoby).
Pozdrawiam
Józia


Wróć do „Wychowawca klasy”