Trudna decyzja

miejsce dla rozpoczynających pracę (można się radzić, żalić, chwalić, dzielić doświadczeniami)

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Katarzynagb1988
Posty: 2
Rejestracja: 2020-08-19, 20:15
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia
Lokalizacja: śląskie

Trudna decyzja

Postautor: Katarzynagb1988 » 2020-08-19, 20:22

Witajcie. Jestem historykiem po magisterce, w kwietniu rozpoczęłam studia podyplomowe przygotowanie pedagogiczne ale już w między czasie wysłałam cv do szkół bo Moge zacząć pracę w trakcie studiów. Odezwali się z kilku szkół. Pierwsza moja rozmowa była w szkole branżowej druga w zespole szkół- technikum i szkoła branżowa. W drugiej szkole dyrekcja wyraziła chęć zatrudnienia mnie i kilka dni temu byłam już po skierowanie na badania itd (cały etat 18 h). Po badaniach odezwali się do mnie że szkoły 1, że mają dla mnie 11 h ( to szkoła niepubliczna z uprawnieniami szkoły publicznej) . I teraz mam dylemat jestem swieżakiem czy zacząć od 1 szkoły czy wystartować od razu w dwóch (dodam, że w niepublicznej za te 11 h zarobię więcej niż cały etat w publicznej). Korci. Co radzicie?

peredhel
Posty: 9
Rejestracja: 2019-07-11, 23:43
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Historia, Informatyka, Ekonomia, ...
Lokalizacja: małopolskie

Re: Trudna decyzja

Postautor: peredhel » 2020-09-13, 14:12

W PL jeszcze dluuugo bedzie tak, ze najlepiej jest miec niezle miejsce w szkole publ., a w niepubl. ... sobie dorabiac. Skadinand 29 godzin z historii mozna swobodnie pogodzic - jak w tylko 2 szkolach.


Wróć do „Nauczyciel stażysta”