nowa117 pisze:Posiadam tytuł magistra z Ekonomii i tytuł inżyniera z Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Uczę przedmiotów logistycznych. Czy robiąc podyplomówkę z matematyki będę miała możliwość nauczania matematyki? Jeśli tak to w jakich szkołach? Dziękuję za odpowiedz.
Czy aby uczyć przedmiotów ekonomicznych muszę dodatkowo robić studia podyplomowe z: Ekonomii dla nauczycieli? Czy ktoś się orientuje czego jeszcze moglabym uczyc po moich kierunkach studiów?
Studiów podyplomowych nie mam, robiłam tylko kurs dla nauczycieli czynnych zawodowo.
Jeśli treści podstawowe i kierunkowe na studiach magisterskich z ekonomii pokrywałyby się z podstawą programową z matematyki na danym etapie edukacyjnym, to można by wtedy uczyć matematyki bez konieczności uzupełniania kwalifikacji na studiach podyplomowych. Jedynie należałoby uzupełnić przygotowanie pedagogiczne uprawniające do nauczania matematyki. Z wykształceniem magisterskim można uczyć na każdym etapie edukacyjny z wyjątkiem szkół, w których wymagane są dodatkowe kwalifikacje z oligofrenopedagogiki.