Kwalifikacje - plastyka

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Juvenalis
Posty: 2
Rejestracja: 2022-02-10, 12:03
Przedmiot: Historia, Język polski, Plastyka
Lokalizacja: dolnośląskie

Kwalifikacje - plastyka

Postautor: Juvenalis » 2022-02-10, 12:19

Witam serdecznie
Wiem, że podobnych tematów było już dość sporo, jednak ze względu na to, że chciałabym uczyć innego przedmiotu, albo nie do końca związanego z ukończonymi studiami, proszę Was o informację:
Jakie studia podyplomowe powinnam ukończyć, aby uczyć w szkole podstawowej plastyki?
Studiowałam historię nauczycielską, odbyłam praktyki w szkołach podstawowej, gimnazjum i średniej, posiadam licencjat. Na drugim roku studiów magisterskich przerwałam studia i zaczęłam pracę w Banku ;), czyli kompletnie inna bajka, chociaż leciutko zbliżona, ponieważ moja praca polega na tłumaczeniu Klientom procedur bankowych :D.
Ukończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia, zawsze uwielbiałam rysować i ogólnie plastykę, ale nie miałam odwagi zdawać na ASP. Bardzo lubię pracę z dziećmi.
Co mogę zrobić z tym co już posiadam, w jakim kierunku się kształcić

gisia84
Posty: 2
Rejestracja: 2022-02-09, 17:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: podlaskie

Re: Kwalifikacje - plastyka

Postautor: gisia84 » 2022-02-10, 21:31

Juvenalis pisze:Witam serdecznie
Wiem, że podobnych tematów było już dość sporo, jednak ze względu na to, że chciałabym uczyć innego przedmiotu, albo nie do końca związanego z ukończonymi studiami, proszę Was o informację:
Jakie studia podyplomowe powinnam ukończyć, aby uczyć w szkole podstawowej plastyki?
Studiowałam historię nauczycielską, odbyłam praktyki w szkołach podstawowej, gimnazjum i średniej, posiadam licencjat. Na drugim roku studiów magisterskich przerwałam studia i zaczęłam pracę w Banku ;), czyli kompletnie inna bajka, chociaż leciutko zbliżona, ponieważ moja praca polega na tłumaczeniu Klientom procedur bankowych :D.
Ukończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia, zawsze uwielbiałam rysować i ogólnie plastykę, ale nie miałam odwagi zdawać na ASP. Bardzo lubię pracę z dziećmi.
Co mogę zrobić z tym co już posiadam, w jakim kierunku się kształcić

gisia84
Posty: 2
Rejestracja: 2022-02-09, 17:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: podlaskie

Re: Kwalifikacje - plastyka

Postautor: gisia84 » 2022-02-10, 21:33

Hej,
Wystarczy jak zaczniesz studia podyplomowe, kierunek - plastyka i to ci wystarczy, żeby uczyć plastyki w szkole :)

Juvenalis
Posty: 2
Rejestracja: 2022-02-10, 12:03
Przedmiot: Historia, Język polski, Plastyka
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kwalifikacje - plastyka

Postautor: Juvenalis » 2022-02-11, 06:30

Dziękuję za odpowiedź :)


Wróć do „Prawo oświatowe”