karta dżwiękowa?

czyli jak zaprzyjaźnić się ze swoim komputerem, którego nie można wyrzucić przez okno

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

edytka.mikulska
Posty: 93
Rejestracja: 2009-09-14, 15:50
Kto: student
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: śląskie

Re: karta dżwiękowa?

Postautor: edytka.mikulska » 2010-02-22, 13:48

Witold Telus pisze:Na stronie widzisz potrójne menu.

Najpierw wybierasz swój system operacyjny (zapewne jakiś Windows). Dla przykładu ja wybrałbym "Windows XP/Home". Po kliknięciu w typ systemu wypełni się menu środkowe. Wybierasz Legacy(Discontinued). Teraz wypełni się prawe menu. Klikasz na "Rage PRO" a następnie na dole guzik "GO!"
Na nowej stronie wybierz "Display Driver Bundle" w dziale "Rage PRO" (druga tabelka od góry). Powinien się pobrać kilkumegowy plik. Zapisz go, najlepiej na pulpicie i uruchom po pobraniu. Po zakończeniu instalacji zażąda ponownego uruchomienia komputera.


jak mi się uda to zrobić to ci powiem następnym razem. Dziękuję za wszystko.

edytka.mikulska
Posty: 93
Rejestracja: 2009-09-14, 15:50
Kto: student
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: śląskie

Re: karta dżwiękowa?

Postautor: edytka.mikulska » 2010-02-25, 10:34

Witold Telus pisze:Na stronie widzisz potrójne menu.

Najpierw wybierasz swój system operacyjny (zapewne jakiś Windows). Dla przykładu ja wybrałbym "Windows XP/Home". Po kliknięciu w typ systemu wypełni się menu środkowe. Wybierasz Legacy(Discontinued). Teraz wypełni się prawe menu. Klikasz na "Rage PRO" a następnie na dole guzik "GO!"
Na nowej stronie wybierz "Display Driver Bundle" w dziale "Rage PRO" (druga tabelka od góry). Powinien się pobrać kilkumegowy plik. Zapisz go, najlepiej na pulpicie i uruchom po pobraniu. Po zakończeniu instalacji zażąda ponownego uruchomienia komputera.


Dziękuję. Udało mi się to uruchomić, tylko tak do końca coś mi idealnie nie działa. Mam wrażenie, ze Ci którzy mówią w filmie wcześniej poruszają ustami a dopiero potem słychać głos. Ale dobrze, ze już jest obraz. Wdzięczna jestem.

Mscislaw
Posty: 7
Rejestracja: 2009-11-20, 17:41
Lokalizacja: podkarpackie

Re: karta dżwiękowa?

Postautor: Mscislaw » 2010-02-25, 10:57

jak powszechnie wiadomo swiatlo porusza sie szybciej niz dzwiek wiec jest to naturalne ;]

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: karta dżwiękowa?

Postautor: haLayla » 2010-02-25, 13:05

Mscislaw pisze:jak powszechnie wiadomo swiatlo porusza sie szybciej niz dzwiek wiec jest to naturalne ;]


Thank you, captain Obvious.
<3

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: karta dżwiękowa?

Postautor: vuem » 2010-02-25, 20:07

edytka.mikulska pisze:Mam wrażenie, ze Ci którzy mówią w filmie wcześniej poruszają ustami a dopiero potem słychać głos


A bo trza kupować sobie oryginały, a nie doić holyłódzkie hity z torrentów :mrgreen:

Mscislaw
Posty: 7
Rejestracja: 2009-11-20, 17:41
Lokalizacja: podkarpackie

Re: karta dżwiękowa?

Postautor: Mscislaw » 2010-02-26, 13:00

a tak powaznie to moze byc kilka przyczyn:
1. masz zle kodeki, wpisz w google k lite codec pack i sciagnij najnowsza wersje, no i oczywiscie nie zapomnij jej zainstalowac ;]
2. masz stare sterowniki do karty graicznej / dzwiekowej
3. trzecia i najgorsza mozliwosc to za slaby sprzet (procesor) z tym nic nie zrobisz chyba ze kupisz lepszy


Wróć do „Rady i porady dotyczące codziennej eksploatacji komputera”