potrzebuje porady

czyli jak zaprzyjaźnić się ze swoim komputerem, którego nie można wyrzucić przez okno

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

edytka.mikulska
Posty: 93
Rejestracja: 2009-09-14, 15:50
Kto: student
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: śląskie

potrzebuje porady

Postautor: edytka.mikulska » 2010-06-29, 11:38

Witam,
nie wiem co mogło się stać z moim komputerem. Włączam a tam tylko tapeta i nie ma ikonek. Złapałam chyba tam wirusa. Co robić teraz? Da się to jakoś samemu naprawić? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: potrzebuje porady

Postautor: vuem » 2010-06-29, 12:44


edytka.mikulska
Posty: 93
Rejestracja: 2009-09-14, 15:50
Kto: student
Przedmiot: Biologia
Lokalizacja: śląskie

Re: potrzebuje porady

Postautor: edytka.mikulska » 2010-07-05, 12:37

vuem pisze:http://www.google.pl/search?q=brak+ikon+na+pulpicie&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a


Witam. Jak wcisnę Ctrl+Shift+Esc to mi wyskakuje komunikat: Menadżer zadań został wyłączony przez administratora. Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0*coooo142). Kliknij ok aby zakończyć aplikację. Nie wiem co dalej robić? A jak wgrać tego Kasperskiego albo Toskbar Repair Tool Plus? Trzeba monitor podłączyć do innej stacji dysków ? Sama pewnie nie będę potrafiła to zrobić. Dziękuje za wszelka poradę. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
wulina
Posty: 119
Rejestracja: 2008-12-10, 12:21
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: mazowieckie

Re: potrzebuje porady

Postautor: wulina » 2010-07-08, 16:04

Kliknij prawym klawiszem myszy na pulpit, następnie Rozmieść ikony według i zobacz, czy masz zaznaczone Pokaż ikony pulpitu
Mnie kiedyś dziecko ukryło wszystkie ikony i długo się nakombinowałam, zanim je przywróciłam...


Wróć do „Rady i porady dotyczące codziennej eksploatacji komputera”