podrecznik do jezyka rosyjskiego просто класс-opinie

czyli miejsce dla filologów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Renatamali
Posty: 1
Rejestracja: 2023-08-10, 08:51
Przedmiot: Inne języki obce
Lokalizacja: zachodniopomorskie

podrecznik do jezyka rosyjskiego просто класс-opinie

Postautor: Renatamali » 2023-08-10, 09:06

Czesc Wszystkim! Czy ktos zna podrecznik do jezyka rosyjskiego "prosto klass"? Kupilam go dla siebie, ale brakuje mi do niego materialow, np.kluczy do cwiczen, leksyki itp.Autor podaje, ze bank materialow znajduja sie na FB, jednak nic tam nie ma. Czy ktos sie orientuje w tym temacie? Bede wdzieczna za kazda podpowiedz.Renata

Awatar użytkownika
Vernera
Posty: 10
Rejestracja: 2023-11-30, 04:57
Kto: uczeń
Przedmiot: Matematyka, Historia, Język angielski, ...
Lokalizacja: podlaskie

Re: podrecznik do jezyka rosyjskiego просто класс-opinie

Postautor: Vernera » 2023-12-29, 20:50

nie znam go, ale cieszę się, że uczysz się tak pięknego języka

zeniewiad
Posty: 17
Rejestracja: 2023-09-05, 12:56
Kto: uczeń
Przedmiot: Język francuski, Informatyka, Historia sztuki
Lokalizacja: mazowieckie

Re: podrecznik do jezyka rosyjskiego просто класс-opinie

Postautor: zeniewiad » 2024-04-12, 11:40

Cześć Renata! Rozumiem Twoje rozczarowanie, kiedy nie możesz znaleźć materiałów uzupełniających do podręcznika, który zakupiłaś. Tutaj kilka sugestii, które mogą Ci pomóc:

Skontaktuj się z autorem lub wydawcą: Jeśli autor podręcznika podaje, że bank materiałów znajduje się na Facebooku, może warto spróbować skontaktować się z nim bezpośrednio lub z wydawcą, aby uzyskać więcej informacji. Może być możliwe uzyskanie materiałów w inny sposób, na przykład poprzez bezpośrednie przesłanie ich na Twoje konto lub przez inne źródło.

Społeczność użytkowników: Spróbuj znaleźć grupy na Facebooku lub inne fora internetowe, gdzie użytkownicy podręcznika "Prosto Klass" mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i materiałami. Może być to dobre miejsce do poszukiwania dodatkowych materiałów lub uzyskania pomocy od innych osób korzystających z tego podręcznika.

Alternatywne materiały: Jeśli nie uda Ci się uzyskać dodatkowych materiałów do podręcznika "Prosto Klass", warto rozważyć poszukiwanie alternatywnych materiałów do nauki języka rosyjskiego. Istnieje wiele innych podręczników, kursów online, aplikacji mobilnych i materiałów edukacyjnych, które mogą być równie skuteczne w nauce języka.

Kontakt z innymi użytkownikami: Jeśli znasz kogoś, kto również korzysta z podręcznika "Prosto Klass", możesz się z nimi skontaktować i zapytać, czy mają jakieś dodatkowe materiały lub wskazówki dotyczące nauki z tego podręcznika.

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą Ci znaleźć potrzebne materiały do nauki języka rosyjskiego z podręcznika "Prosto Klass". Życzę Ci powodzenia w nauce i osiągnięciu celów językowych!_____________________________________
https://otomedi.pl/ranking-past-do-zebo ... najlepsza/


Wróć do „Języki obce”