Technik organizacji reklamy-zapytanie

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

julkaska
Posty: 45
Rejestracja: 2013-08-21, 20:28
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Ekonomia
Lokalizacja: lubelskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: julkaska » 2014-06-26, 21:16

Czy ktoś wybiera się w lipcu do Krakowa na szkolenie dla egzaminatorów TOR?

krotofila
Posty: 2
Rejestracja: 2010-09-26, 11:08
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: krotofila » 2014-07-08, 15:14

W końcu będą "jakieś" podręczniki do TOR
Empi2 szykuje podręcznik Sprzedaż produktów reklamowych
a Ekonomik Musiałkiewicza Sprzedaż produktów i usług reklamowych i Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej, w przygotowaniu również repetytoria A.26. Sprzedaż produktów i usług reklamowych i A.27. Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej
Mogliby się pospieszyć :)

Suzanna
Posty: 78
Rejestracja: 2007-08-13, 20:43

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: Suzanna » 2014-07-14, 12:29

Witaj krotofila

W końcu pomyślano również o nas :). Czy ktoś napisze, co było na egzaminie zawodowym? Jak test (łatwy/trudny) i co uczniowie musieli wykonać podczas zadania praktycznego. Pozdrawiam.
Wiem, wiem wakacje ale może ktoś ma czas i chęć podzielić się informacją :).

basiax
Posty: 2
Rejestracja: 2014-07-06, 22:18
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Witam

Postautor: basiax » 2014-07-24, 17:14

Od września będę uczyć Projektowanie kampanii reklamowej A.27 , nie ukrywam że jest to dla mnie nowość.. Chętnie podzielę się tym co mam. Znalazłam cały dział odnośnie parametrów medialnych związanych z efektywnością reklamy. Ja by ktoś potrzebował to chętnie wyślę.

kindler
Posty: 1
Rejestracja: 2014-07-29, 20:52
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: śląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: kindler » 2014-07-29, 21:13

Witam serdecznie- jestem grafikiem ( asp - projektowanie szkła) . 10 lat w poligrafii, 5 lat dodatkowo palstyka na zajęciach pozalekcyjnych- aż tu nagle dostaję propozycję 13 godzin nauczania organizacji reklamy...
Czy ktoś z Państwa doświadczonych mógłby mi pomóc- co ja mam z tym fantem zrobić... uczyć mam w 4 klasie wiec przed egzaminem oraz w 3 z nowej podstawy... Może mógłby mi ktoś podrzucić parę tematów co ja mam tym dzieciom opowiadać, co mam z nimi robić...
jakiś scenariusz chociaż... narazie to nie śpię po nocach...pozdrawiam

PS jeśli ja mogę służyć pomocą praktyczną z poligrafii to polecam się... :oops:

Suzanna
Posty: 78
Rejestracja: 2007-08-13, 20:43

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: Suzanna » 2014-08-29, 21:47

Witam,

Rok szkolny za kilka dni a tutaj cisza... Nikt nie chwali się wynikmi z egzaminów zawodowych, nikt nie prosi o plany dydaktyczne ;). Odezwijscie się. Pozdrawiam

basiax
Posty: 2
Rejestracja: 2014-07-06, 22:18
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: basiax » 2014-08-30, 09:13

Stres.. : Jest szansa ze będziemy mieli z czego korzystać. Szykuje się nowy podręcznik. Tylko dlaczego to tak długo będzie trwać !! http://www.sklep.ekonomik.biz.pl/plany- ... 4-n-7.html

87Artemizja
Posty: 5
Rejestracja: 2014-03-31, 20:28
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: 87Artemizja » 2014-08-30, 19:01

Witam, otrzymałam przedmiot: Sprzedaż produktów i usług reklamowy w klasach 1 i 2, z modułowego planu nauczania wynika, że moduł M1 realizowany jest przez 2 lata nauki i nie ukrywam, że nie mam pomysłu jak się do tego zabrać .... (tzn co konkretnie ma być zrealizowane w 1 klasie a co w 2) Będę wdzięczna za pomoc, dopiero zaczynam przygodę ze szkołą :) Jestem praktykiem - od 6 lat pracuje w drukarni/ agencji reklamowej - także służę pomocą :)

Ekspert
Posty: 20
Rejestracja: 2014-07-12, 15:06
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: Ekspert » 2014-08-31, 17:55

87Artemizja pisze:Witam, otrzymałam przedmiot: Sprzedaż produktów i usług reklamowy w klasach 1 i 2, z modułowego planu nauczania wynika, że moduł M1 realizowany jest przez 2 lata nauki i nie ukrywam, że nie mam pomysłu jak się do tego zabrać .... (tzn co konkretnie ma być zrealizowane w 1 klasie a co w 2) Będę wdzięczna za pomoc, dopiero zaczynam przygodę ze szkołą :) Jestem praktykiem - od 6 lat pracuje w drukarni/ agencji reklamowej - także służę pomocą :)


Witam. Proponuję zajrzeć na stronę KOWEZiU. Tam są programy nauczania zarówno przedmiotowe jak i modułowe.
Ekspert

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: linczerka » 2014-08-31, 18:05

Ekspert, klikaj raz w wyślij, bo dublujesz posty
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

87Artemizja
Posty: 5
Rejestracja: 2014-03-31, 20:28
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: 87Artemizja » 2014-08-31, 18:29

KOWEZiU to rzecz oczywista nawet dla stażysty - którym jestem ....
Marketing w działalności reklamowej oraz Sprzedaż w reklamie rozpisane są na 2 lata nauki w mojej szkole zrobili z niego jeden przedmiot i nazwali go Sprzedaż produktów i usług ....
I wychodzi mi, że 1klasa to wiedza ogólna a klasa 2 to typowo A.26, tylko o to mi chodziło...

ewcik
Posty: 1
Rejestracja: 2014-09-01, 17:41
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: ewcik » 2014-09-01, 18:05

Czy ktoś z Was ma rozkład materiału do przedmiotu " Organizacja i techniki reklamy" Będę bardzo wdzięczna.... Od tego roku dostałam ten przedmiot i jest to dla mnie nowość

czewoj
Posty: 1
Rejestracja: 2014-08-22, 22:31
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Projektowanie i organizacja kampanii reklamowej

Postautor: czewoj » 2014-09-01, 19:21

Podobnie, jak w poście wyżej, poszukuję rozkładu do przedmiotu "Projektowania kampanii reklamowej" - z góry THX.

s_lorenc
Posty: 1
Rejestracja: 2014-09-02, 15:24
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Ekonomia
Lokalizacja: podkarpackie

plan nauczania pracownia kampanii reklamowej :)

Postautor: s_lorenc » 2014-09-02, 15:46

Witam,
mam uczyć w tym roku takiego przedmiotu jak projektowanie kamapnii reklamowej [kwalifikacja a.27 w TOR] i szczerze mowiąc nie bardzo wiem jak sie za to zabrac......może ktos ma chciażby zalązek sensownego rozkładu materiału - byłabym bardzo wdzieczna za pomoc...

Bowmen
Posty: 2
Rejestracja: 2010-10-04, 21:16
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Przysposobienie obronne
Lokalizacja: śląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: Bowmen » 2014-09-02, 22:16

Witam
W tym roku został mi przydzielony nowy kierunek Tech. organizacji reklamy i dlatego mam wielką prośbę: Jak jakaś dobra dusza mogła by udostępnić rozkład materiału do przedmiotu organizacja sprzedaży reklamy to byłbym zobowiązany. W Koweziu jest to opisane trochę po macoszemu a godzin w przedmiocie jest od groma. Mogę odwdzięczyć się planami z technika informaatyka. Jakktoś mógłby pomóc byłbym zobowiązany. Kontakt do mnie bowmen@interia.pl


Wróć do „Przedmioty zawodowe”