Technik organizacji reklamy-zapytanie

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: iluka » 2014-06-11, 22:31

Matko, co tu jest tajne?
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho

alalala
Posty: 5
Rejestracja: 2014-06-15, 21:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: alalala » 2014-06-15, 21:26

Czy ktoś mógłby wysłać mi te arkusze na maila? Napisałam do wszystkich co tutaj się deklarowali ale cisza...
W poniedziałek (16.06.2014) mam pisemny A26, czy inni też? Dam znać co było

spoon
Posty: 4
Rejestracja: 2014-03-27, 21:48
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Ekonomia
Lokalizacja: małopolskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: spoon » 2014-06-15, 22:14

@iluka: specyfikacja wyposażenia. W procedurach masz jasno zapisane, że tego nie wolno ujawniać.

P.S. ma ktoś może jakieś szczegóły co było na praktycznym?

alalala
Posty: 5
Rejestracja: 2014-06-15, 21:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: alalala » 2014-06-15, 22:43

jeżeli ktokolwiek powiada arkusze wcześniejszych egzaminów poproszę o wysłanie na adres samkniete@wp.pl nauczyciele też mają nadzieję, że je zobaczą

praktyczka
Posty: 3
Rejestracja: 2014-06-16, 21:44
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: praktyczka » 2014-06-16, 21:56

Witam, jestem tu nowa, ale bardzo się cieszę, że znalazłam ten wątek, przeczytałam cały z zapartym tchem i widzę, że nie jestem odosobniona w moich wątpliwościach na temat tego kierunku w jego nowej formie;) Nasi uczniowie są właśnie w trakcie zdawania egzaminów z A.26. Dziś mieli teorię, a przed nimi jeszcze część praktyczna, której bardzo się obawiamy bo podobno nie jest łatwa... Wiem mniej więcej jakie były zadania na praktycznym w innych szkołach w zeszłym tygodniu i mam w związku z tym pytanie - czy ktoś z Was się orientuje, czy to zadanie będzie się powtarzało teraz w niezmienionej formie we wszystkich szkołach w czerwcu, czy też będzie za każdym razem zmieniane?
z góry dziękuję za podpowiedź :)

Arien
Posty: 2
Rejestracja: 2014-06-16, 23:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: Arien » 2014-06-16, 23:07

Witam, hmm kto to wie :)
Co do dzisiejszego egzaminu był sporo trudniejszy od styczniowego i październikowego, dlatego może być kiepsko z praktycznym. W związku z tym mam pytanie, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o tych egzaminach z zeszłego tygodnia? To ważne.
Pozdrawiam

spoon
Posty: 4
Rejestracja: 2014-03-27, 21:48
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Ekonomia
Lokalizacja: małopolskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: spoon » 2014-06-17, 19:51

Jak z tym praktycznym? Ma ktoś jakieś szczegóły?

praktyczka
Posty: 3
Rejestracja: 2014-06-16, 21:44
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: praktyczka » 2014-06-17, 21:43

No nic, my przećwiczyliśmy wszystko co mogliśmy i teraz pozostaje czekać na egzamin. Jak już będziemy po to dam znać co i jak :)

julkaska
Posty: 45
Rejestracja: 2013-08-21, 20:28
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Ekonomia
Lokalizacja: lubelskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: julkaska » 2014-06-18, 09:52

Napisałam długi post i go nie ma.
Krótko.

Rozeznanie w innym zawodzie- zadania raz się powtórzyły a raz nie.T o na przestrzeni kilu tygodni i kilku szkół.

Inny zawód- pytania z innej kwalifikacji niż zadawali.

Jeszcze inny zawód - egzamin praktyczny- dzieciaki chyba nie rozumieją arkusza, wykonują dziwne czynności. Dało się zaobserwować bo to był praktyczny praktyczny a nie praktyczny na kartce. I nawet laik widział że się pogubiły w tym co robią.

Jeszcze inny zawód. Test trudny. Nawet bardzo.

alalala
Posty: 5
Rejestracja: 2014-06-15, 21:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: alalala » 2014-06-18, 20:00

praktyczka pisze:Witam, jestem tu nowa, ale bardzo się cieszę, że znalazłam ten wątek, przeczytałam cały z zapartym tchem i widzę, że nie jestem odosobniona w moich wątpliwościach na temat tego kierunku w jego nowej formie;) Nasi uczniowie są właśnie w trakcie zdawania egzaminów z A.26. Dziś mieli teorię, a przed nimi jeszcze część praktyczna, której bardzo się obawiamy bo podobno nie jest łatwa... Wiem mniej więcej jakie były zadania na praktycznym w innych szkołach w zeszłym tygodniu i mam w związku z tym pytanie - czy ktoś z Was się orientuje, czy to zadanie będzie się powtarzało teraz w niezmienionej formie we wszystkich szkołach w czerwcu, czy też będzie za każdym razem zmieniane?
z góry dziękuję za podpowiedź :)


Fajnie, że się cieszysz ale mogłaś napisać co było na egzaminie! Jesteśmy tu po to aby takie rzeczy sobie przekazyać, a nie plotkować!!!

alalala
Posty: 5
Rejestracja: 2014-06-15, 21:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: alalala » 2014-06-18, 20:25

Oto szczegóły egzaminu A27 z sesji czerwiec 2014

16.06.2014 miałam pisemny, ciężko mi powtórzyć pytania ale napiszę jakie zagadnienie muicie przyswoić.
- SLB, AIDA, AIDCAS, DAGMAR
- skuteczność, efektywność (różnica pomiędzy kosztami wydanymi, a powodzeniem kampanii -- to efektywność)
- reakcje odbiorców: owczy pęd, styl życia, demonstracja itd.
- skutki: moralny, emocjonalny, racjonalny itd

18.06.2014 miałam praktyczny, na arkuszu były podane do wszystkiego wytyczne i wg tego trzeba było zrobić::
- wymyślić slogan reklamowy
- zaprojektować ulotkę dwu stronną w np. Corelu, wzorując się na logo i modelach bar załączonych na płycie CD
- zaprojektować naklejkę np. w Corelu, ktora ma uwzgledniać podane logo i slogan

Dokumenty należało zapisać wg wytycznych w folderze o nazwie swojego peselu
- projekty w formacie Corelowskim,
- zrobić zrzut ekranu z Corela i zapisać jako .jpg
- slogan zapisać w .doc

Następnie wszystkie pliki wydrukować. Na wydrukach należało w nagłówku umieścić swój PESEL (nanieść go wcześniej komputerowo, nie długopisem). Projekty miały mieć wydzielony obszar do odcięcia po wydrukowaniu, tzn pare mm od każdego końca strony powinna być prowadnica. Nie my to wycinamy lecz jest taka zasada aby zostawić te pole.

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: linczerka » 2014-06-18, 21:11

alalala pisze:Fajnie, że się cieszysz ale mogłaś napisać co było na egzaminie! Jesteśmy tu po to aby takie rzeczy sobie przekazyać, a nie plotkować!!!

Nie uczniowi decydować, o czym piszą nauczyciele.
Zapraszam do Kącika uczniowskiego.
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

praktyczka
Posty: 3
Rejestracja: 2014-06-16, 21:44
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: praktyczka » 2014-06-18, 22:56

alalala pisze:Fajnie, że się cieszysz ale mogłaś napisać co było na egzaminie! Jesteśmy tu po to aby takie rzeczy sobie przekazyać, a nie plotkować!!!


hm, napisałabym to wtedy gdybym miała takie informacje, ale kiedy pisałam powyższy post, moi uczniowie byli jeszcze przed, a mój post był zapytaniem do tych, którzy mieli egzamin praktyczny już za sobą. Teraz widzę, że na wątku siedzą nie tylko nauczyciele i ludzie przychylni, ale też osoby z, delikatnie mówiąc, nastawieniem lekko "roszczeniowym"... którzy w dodatku są uczniami. Uczniom proponuję zasiąść do notatek, a nauczycielom założyć grupę zamkniętą na fb, żeby można było się swobodniej wymieniać wiedzą i doświadczeniami.

alalala
Posty: 5
Rejestracja: 2014-06-15, 21:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: alalala » 2014-06-19, 15:52

żałuje, że napisałam co było, mogłyście sobie same radzić mądre nauczycielki

Arien
Posty: 2
Rejestracja: 2014-06-16, 23:01
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Technik organizacji reklamy-zapytanie

Postautor: Arien » 2014-06-19, 16:16

Chodziło chociaż o to mniej więcej co zasłyszałaś. Odnośnie ucznia, to my rozmawiamy na temat a26 nie a27.


Wróć do „Przedmioty zawodowe”