(nie)potrzebni egzaminatorzy

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

nero87
Posty: 2
Rejestracja: 2013-01-07, 10:03
Lokalizacja: mazowieckie

(nie)potrzebni egzaminatorzy

Postautor: nero87 » 2023-07-03, 10:47

Hej,
może mi ktoś wyjaśni fenomen zainstniałej sytuacji bo ja sama jej nie ogarniam :) W 2016 zaczęłam szkolenie na egzaminatora w kwalifikacjach z technika grafiki i poligrafii cyfrowej. Na drugą część szkolenia czekałam do 2021. Ukończyłam, nadali nr to sobie myślę no to teraz się pewnie telefony będą urywać, bo było gadane, że masakra bo ludzi brakuje. Od tamtej pory cisza, nikt nic nie potrzebuje xD Pisałam maile do nich czy to tak ma być, a może jest jakaś lista elektroniczna gdzie się muszę wpisać. W bardzo grzecznym tonie nikt mi nawet nie raczył odpisać. Mam zatem pytanie, po co ludziom zawracają gitarę z tymi szkoleniami?

tomeh
Posty: 119
Rejestracja: 2020-01-16, 22:54
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: (nie)potrzebni egzaminatorzy

Postautor: tomeh » 2023-10-27, 23:46

To są bardzo niszowe dziedziny, to jak kończenie florysty i myślisz że nagle do kwieciarza urywają się telefony. Tak samo jest tutaj, lepiej kończyć tylko praktyczne rzeczy bo są praktyczne i jest zapotrzebowanie niż niszowe. Szukać warto ale taki papier nic nie daje realnego.
Artykuły tematyczne ToTemat. Strona z treściami merytorycznymi na wiele tematów technicznych.

przemek_polo@o2.pl
Posty: 3
Rejestracja: 2011-09-20, 17:53
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: (nie)potrzebni egzaminatorzy

Postautor: przemek_polo@o2.pl » 2024-02-14, 19:45

Jeśli chodzi o egzaminatorów to każda decyzja jest w gestii OKE dla danego regionu, ponadto należny we własnym interesie sprawdzić czy dana osoba w przypadku Ty ma złożony komplet dokumentów.


Wróć do „Przedmioty zawodowe”

cron