Studentka pedagogiki chce odbyć BEZPŁATNE praktyki

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

LadyP93
Posty: 4
Rejestracja: 2015-10-26, 20:09
Kto: student
Lokalizacja: mazowieckie

Studentka pedagogiki chce odbyć BEZPŁATNE praktyki

Postautor: LadyP93 » 2015-10-26, 20:13

Poszukuję nauczyciela/nauczycielki pracującego na terenie Warszawy (w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi lub z klasami integracyjnymi w klasach I - III), który przyjmie mnie na odbycie bezpłatnych praktyk nauczycielskich w wymiarze 75 godzin. Jestem miłą i pomocną dziewczyną chętną do pomocy. Świetnie dogaduję się z dziećmi. Studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z edukacją włączającą na UKSW. Proszę o kontakt na maila. (paulina_gorska93@wp.pl)

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Studentka pedagogiki chce odbyć BEZPŁATNE praktyki

Postautor: haLayla » 2015-10-26, 21:08

Nie chcę się wtrącać, ale na twoim miejscu zrobiłbym objazdówkę po takich szkołach i po prostu pytał w każdej.
<3

LadyP93
Posty: 4
Rejestracja: 2015-10-26, 20:09
Kto: student
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Studentka pedagogiki chce odbyć BEZPŁATNE praktyki

Postautor: LadyP93 » 2015-10-27, 14:53

haLayla pisze:Nie chcę się wtrącać, ale na twoim miejscu zrobiłbym objazdówkę po takich szkołach i po prostu pytał w każdej.

Na taki pomysł to ja już dawno wpadłam. Mam za sobą kilka praktyk, teraz szukam ostatnich. I naprawdę nie jest łatwo znaleźć chętnego nauczyciela który mnie przyjmie. Od września spotkałam się już z trzema odmowami a studiując stacjonarnie nie mam czasu i możliwości cały dzień jeździć i pytać tylko po to żeby znowu zamknęli przede mną drzwi także dziękuję za takie rady

LadyP93
Posty: 4
Rejestracja: 2015-10-26, 20:09
Kto: student
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Studentka pedagogiki chce odbyć BEZPŁATNE praktyki

Postautor: LadyP93 » 2015-10-27, 14:54

LadyP93 pisze:
haLayla pisze:Nie chcę się wtrącać, ale na twoim miejscu zrobiłbym objazdówkę po takich szkołach i po prostu pytał w każdej.

Na taki pomysł to ja już dawno wpadłam. Mam za sobą kilka praktyk, teraz szukam ostatnich. I naprawdę nie jest łatwo znaleźć chętnego nauczyciela który mnie przyjmie. Od września spotkałam się już z trzema odmowami a studiując stacjonarnie nie mam czasu i możliwości cały dzień jeździć i pytać tylko po to żeby znowu zamknęli przede mną drzwi także dziękuję za takie rady

Niestety jest wielu studentów a miejsc i chętnych nauczycieli na współpracę mało. Więc w czym problem że próbuje znaleźć przez Internet?

Awatar użytkownika
linczerka
Posty: 4541
Rejestracja: 2011-11-04, 19:49
Kto: nauczyciel
Lokalizacja: Polska

Re: Studentka pedagogiki chce odbyć BEZPŁATNE praktyki

Postautor: linczerka » 2015-10-27, 15:21

Wpisz w wyszukiwarkę swój powiat/województwo + szkoły z oddziałami integracyjnymi.
Wejdź na strony znalezionych szkół. Powinien być kontakt do dyrekcji. wyślij maile z zapytaniem.
Stanowczo za daleko mieszkasz ode mnie, więc inaczej nie umiem pomóc :)
Trzeba umieć iść słoneczną stroną życia

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Studentka pedagogiki chce odbyć BEZPŁATNE praktyki

Postautor: haLayla » 2015-10-27, 15:58

LadyP93 pisze:
haLayla pisze:Nie chcę się wtrącać, ale na twoim miejscu zrobiłbym objazdówkę po takich szkołach i po prostu pytał w każdej.

Na taki pomysł to ja już dawno wpadłam. Mam za sobą kilka praktyk, teraz szukam ostatnich. I naprawdę nie jest łatwo znaleźć chętnego nauczyciela który mnie przyjmie. Od września spotkałam się już z trzema odmowami a studiując stacjonarnie nie mam czasu i możliwości cały dzień jeździć i pytać tylko po to żeby znowu zamknęli przede mną drzwi także dziękuję za takie rady


W dwa miesiące odmówiono ci trzy razy? I naprawdę uważasz, że dałaś z siebie wszystko? Bo jeżeli tak, to nie dziwią mnie te odmowy.
<3

LadyP93
Posty: 4
Rejestracja: 2015-10-26, 20:09
Kto: student
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Studentka pedagogiki chce odbyć BEZPŁATNE praktyki

Postautor: LadyP93 » 2015-10-28, 11:01

haLayla pisze:
LadyP93 pisze:
haLayla pisze:Nie chcę się wtrącać, ale na twoim miejscu zrobiłbym objazdówkę po takich szkołach i po prostu pytał w każdej.

Na taki pomysł to ja już dawno wpadłam. Mam za sobą kilka praktyk, teraz szukam ostatnich. I naprawdę nie jest łatwo znaleźć chętnego nauczyciela który mnie przyjmie. Od września spotkałam się już z trzema odmowami a studiując stacjonarnie nie mam czasu i możliwości cały dzień jeździć i pytać tylko po to żeby znowu zamknęli przede mną drzwi także dziękuję za takie rady


W dwa miesiące odmówiono ci trzy razy? I naprawdę uważasz, że dałaś z siebie wszystko? Bo jeżeli tak, to nie dziwią mnie te odmowy.

Uważam że to przykre kiedy idę do kogoś z uśmiechem na twarzy prosząc o przyjęcie mnie i słyszę że nie ma mowy bo zajęci bo coś tam itd. To trochę dołujące że tak niewielu nauczycieli chce współpracować ze studentami. A przecież ja chcę tylko pomóc nauczyć się czegoś. A jak już pisałam mój dzień wygląda tak że mam zajęcia od 8 do 18 lub nawet 20 więc naprawdę nie mam czasu jeździć jeździć i się pytać. Nie rozumiem w czym Pan ma problem? Jeśli nie potrafi mi Pan pomóc to po co te komentarze? Nie zna mnie Pan ani mojej sytuacji i nie rozumiem takiego dogadawania.

Awatar użytkownika
haLayla
Posty: 3775
Rejestracja: 2008-08-24, 00:28
Kto: uczeń
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: małopolskie

Re: Studentka pedagogiki chce odbyć BEZPŁATNE praktyki

Postautor: haLayla » 2015-10-28, 18:01

LadyP93 pisze:Uważam że to przykre kiedy idę do kogoś z uśmiechem na twarzy prosząc o przyjęcie mnie i słyszę że nie ma mowy bo zajęci bo coś tam itd. To trochę dołujące że tak niewielu nauczycieli chce współpracować ze studentami. A przecież ja chcę tylko pomóc nauczyć się czegoś.


Rozumiem twoje rozżalenie. To jest nieprzyjemne, że ktoś nam odmawia. Ale niestety, z tego również składa się życie. Nie zawsze dostajemy to, czego byśmy chcieli.

LadyP93 pisze:A jak już pisałam mój dzień wygląda tak że mam zajęcia od 8 do 18 lub nawet 20 więc naprawdę nie mam czasu jeździć jeździć i się pytać.


Nie obraź się, ale nie chce mi się wierzyć, że masz aż tyle zajęć.

LadyP93 pisze:Nie rozumiem w czym Pan ma problem? Jeśli nie potrafi mi Pan pomóc to po co te komentarze? Nie zna mnie Pan ani mojej sytuacji i nie rozumiem takiego dogadawania.


I tu, jak wydaje mi się jest problem. Nie potrafisz przyjąć krytyki. Próbę wskazania możliwego błędu traktujesz od razu jako atak i zaraz chowasz się za symptomatyczny "Nie proszę o komentarze". Niestety, ale to jest forum i trzeba to przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza. Ludzie będą komentować, wytykać błędy czy nawet złośliwie się czepiać.

A trzy odmowy na trzy próby to nie jest taki tragiczny wynik. Jest taki cytat: Kołaczcie, a wam otworzą. Najwidoczniej za mało razy zakołatałaś.

PS. Pytać się to okropny rusycyzm :) Po polsku to nie jest czasownik zwrotny.
<3


Wróć do „Szukam pracy”