Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Prowork.PL
Posty: 6
Rejestracja: 2018-12-13, 09:39
Przedmiot: Język angielski, Inne
Lokalizacja: mazowieckie

Nauczyciel wychowawca przedszkole językowe Warszawa Wilanów

Postautor: Prowork.PL » 2019-04-17, 12:06

Prywatne przedszkole Wilanów zatrudni nauczyciela od września 2019. Zarejestruj się na http://www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2019 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2019!

Opis stanowiska

Klient ProworkPL, przedszkole językowe Warszawa Wilanów zatrudni nauczyciela wychowawcę w przedszkolu z wykształceniem kierunkowym. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi wiek 3 -6 lat, aktywności i zabawy z dziećmi zgodnie z programem edukacyjnym przedszkola. praca z dziećmi w małych grupach. Przedszkole, przyjazne miejsce z edukacją językową dla dzieci w Wilanowie! Ze względu na profil językowy przedszkola, mile widziana znajomość angielskiego. Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym zespole, aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Mile widziani absolwenci czy studenci pedagogiki! Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg., pon.-pt. od września 2019. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz.

Wymagania


• wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu, min. Licencjat
• chęć do pracy z dziećmi i gotowość do dalszego uczenia się
• gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Wilanów od września 2019, rozmowa kwalifikacyjna osobiście lub na Skype PILNIE kwiecień 2019.

Oferowane warunki

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie od 4000 brutto
• szkolenia i praca w międzynarodowym zespole
• Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą.

Procedura rekrutacyjna

Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na http://www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2019. Jobs for teachers Warsaw Poland 2019. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

Dane o firmie


Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu. Recruitment services Warsaw, Poland We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, http://www.prowork.PL Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (http://www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wróć do „Dam pracę”