przedsiębiorczość uczniowska/spółdzielczość uczniowska

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Infondo
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-12, 17:38
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: mazowieckie

przedsiębiorczość uczniowska/spółdzielczość uczniowska

Postautor: Infondo » 2019-12-12, 17:44

Szanowni Państwo,

Firma badawcza pilnie poszukuje osoby z doświadczeniem w działaniach związanych z przedsiębiorczością dzieci i młodzieży i/lub ze spółdzielczością uczniowską do zespołu opracowującego ekspertyzę dotyczącą spółdzielni uczniowskich.

Szukamy osoby, która posiada minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w działaniach związanych z przedsiębiorczością dzieci i młodzieży i/lub ze spółdzielczością uczniowską.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z numerem telefonu kontaktowego na adres: biuro@infondo.com.pl
W cv należy zamieścić oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Infondo Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych jest Infondo Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 81A/102 i że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw mogę składać na adres e-mail:biuro@infondo.com.pl”

Wróć do „Dam pracę”