Nauczyciel Matematyki Prywatne Liceum Warszawa Otwock

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Prowork PL
Posty: 6
Rejestracja: 2019-05-09, 15:53
Lokalizacja: mazowieckie

Nauczyciel Matematyki Prywatne Liceum Warszawa Otwock

Postautor: Prowork PL » 2021-09-02, 15:57

Klient ProworkPL, prywatne liceum w Warszawie Wawer Otwock zatrudni nauczyciela Matematyki. Pracodawca - renomowana prywatna szkoła podstawowa i liceum zapewniająca wysoki poziom nauczania i wszechstronną edukację dla dzieci i młodzieży. Obowiązki to prowadzenie zajęć z Matematyki w klasach licealnych w zakresie podstawowych oraz rozszerzenia i przygotowanie uczniów do matury. Godziny pracy w tygodniu grafik/ ilość - do indywidualnego ustalenia

Jeśli chcesz pracować w renomowanej placówce edukacyjnej w Warszawie aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną! Praca w pełnym wymiarze godzin od września 2021.
Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą pilnie od zaraz.

Wymagania
Studia kierunkowe uprawniające do nauczania Matematyki w szkołach ponadpodstawowych
Doświadczenie w nauczaniu matematyki oraz pasja do pracy z młodzieżą!
Gotowość do rozpoczęcia pracy od WRZEŚNIA 2021, rozmowa kwalifikacyjna PILNIE!

Warunki
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą/ Prywatne Liceum i Sieć placówek edukacyjnych Warszawa.

Procedura rekrutacyjna
Poszukujesz pracy jako nauczyciel matematyki w szkole w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021 sektor prywatnej edukacji Warszawa. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

Kontakt i dane o firmie
O firmie Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wróć do „Dam pracę”