Nauczyciela Fizyki Mokotów PILNIE

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Prowork PL
Posty: 6
Rejestracja: 2019-05-09, 15:53
Lokalizacja: mazowieckie

Nauczyciela Fizyki Mokotów PILNIE

Postautor: Prowork PL » 2021-10-06, 17:32

Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa Warszawa Mokotów zatrudni nauczyciela FIZYKI. Pracodawca - renomowana prywatna szkoła podstawowa o profilu międzynarodowym. Obowiązki to prowadzenie zajęć z FIZYKI dla klas VII I VIII - 1 dzień w tygodniu. Mile widziany nauczyciel absolwent Fizyki lub student ostatnich lat.
Jeśli chcesz pracować jako nauczyciel FIZYKI w renomowanej placówce edukacyjnej w Warszawie aplikuj i umów się na rozmowę kwalifikacyjną!
Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą pilnie od zaraz.

Wymagania
Studia kierunkowe uprawniające do nauczania fizyki w szkole podstawowej/ absolwent lub student ostatnich lat Fizyki mile widziany!
Pasja do nauczania fizyki i pracy z dziećmi!
Gotowość do rozpoczęcia pracy od Października 2021, rozmowa kwalifikacyjna PILNIE!

Warunki
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka 80 zł/ godzinę netto
Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą/ Prywatna międzynarodowa szkoła podstawowa Warszawa Mokotów.
Praca w międzynarodowym zespole nauczycieli

Procedura rekrutacyjna
Poszukujesz pracy jako nauczyciel fizyki w szkole w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2021 sektor prywatnej edukacji Warszawa. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. Apply and teach in Poland.

Kontakt i dane o firmie
O firmie Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wróć do „Dam pracę”