Pomysł na przedsięwzięcie, program

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

tania56
Posty: 15
Rejestracja: 2008-07-24, 16:31
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: podlaskie

Pomysł na przedsięwzięcie, program

Postautor: tania56 » 2009-01-16, 18:57

Witam! Coś pusto i cicho się zrobiło na forum... Odpoczywacie dziewczyny? U mnie ferie zaczną się za tydzień, więc jeszcze pracuję. Może macie jakiś ciekawy pomysł na przedsięwzięcie, programik nieduży? Sama już nie wiem co wymyślić. Realizuję aktualnie innowację "W zaczarowanej krainie baśni i legendy polskiej", ale przydałoby się coś dodatkowego. Proszę o pomysł. Pozdrawiam

świetliczanka
Posty: 152
Rejestracja: 2007-10-11, 21:00

Re: Pomysł na przedsięwzięcie, program

Postautor: świetliczanka » 2009-01-25, 16:33

U mnie ferie będą trwały w nieskonczoność, bo będę miała zwolnienie na jakiś czas /ciąża. :)
Pomysłu niestety żadnego w tym momencie nie mam, ale jak coś mi wpadnie dam znać :)
Pracujesz w ferie? Ja miałam 2x w tygodniu siedziieć 2 godzinki na ping-pongu, ale że zachorowałam to mi się urwało

tania56
Posty: 15
Rejestracja: 2008-07-24, 16:31
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: podlaskie

Re: Pomysł na przedsięwzięcie, program

Postautor: tania56 » 2009-01-25, 19:38

Witam! Ferie mam wolne, w szkole mamy koncówkę remontu i praktycznie nic nie będzie organizowane. Już dzis nie mam co ze sobą zrobic, zaczynam szperać po portalach edukacyjnych i drukowac niektóre fragmenty publikacji. Ale to ciągle nie to co chciałabym na następny semestr do zrealizowania.
Miłego odpoczynku i dużo zdrowia!

SiTeK
Posty: 44
Rejestracja: 2007-09-11, 22:45
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: śląskie

Re: Pomysł na przedsięwzięcie, program

Postautor: SiTeK » 2009-03-06, 07:46

tania56 pisze:Witam! Coś pusto i cicho się zrobiło na forum... Odpoczywacie dziewczyny?


Aleś mnie znerwowała :)

Ja nie dziewczyna a w świetlicy pracuje. CHyba się obrażę MOCH:P :evil:
Gdyby każdy myślał o sobie
o każdym by ktoś pomyślał


Wróć do „Świetlica”