Pilnie poszukuję przewodnika do książki Słowo za słowem

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

akinomralpak
Posty: 5
Rejestracja: 2012-12-15, 18:20
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: lubelskie

Pilnie poszukuję przewodnika do książki Słowo za słowem

Postautor: akinomralpak » 2012-12-15, 18:37

Witam poszukuję podręcznika Jak uczyć języka polskiego w klasie czwartej szk. podst. Przewodnik dla nauczyciela do podręcznika i zeszytu ćwiczeń "Słowo za słowem" M. Nagajowa.

Przeszukałam już chyba wszystkie księgarnie internetowe i nic. Wszędzie pozycja niedostępna.
Jeśli ktoś posiada tę książkę proszę o pomoc. Może być także skan lub ksero.
Z góry serdecznie dziękuję :)

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Pilnie poszukuję przewodnika do książki Słowo za słowem

Postautor: iluka » 2012-12-15, 18:52

akinomralpak pisze:Przeszukałam już chyba wszystkie księgarnie internetowe i nic.
Kochanie, może zwróć się od razu do swego nauczyciela polskiego :mrgreen:
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho

akinomralpak
Posty: 5
Rejestracja: 2012-12-15, 18:20
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: lubelskie

Re: Pilnie poszukuję przewodnika do książki Słowo za słowem

Postautor: akinomralpak » 2012-12-15, 19:02

Kochanie gdyby to było takie proste już dawno bym to uczyniła. Jednak moja Pani od języka polskiego jest już pewnie od bardzo dawna na emeryturze.
Skoro nie możesz mi pomóc to i nie przeszkadzaj - ok~

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Pilnie poszukuję przewodnika do książki Słowo za słowem

Postautor: iluka » 2012-12-15, 19:08

akinomralpak
Przedmiot nauczania: Język polski
Wiek: 2000 =Masz w profilu
Przepraszam, myślałam żeś dziecko urodzone w 2000r. :wink: , które się podszywa pod nauczyciela... Może Ci pomoże informacja, że nauczyciele, którzy uczą tymi podręcznikami i wysłali potwierdzenie podbite przez dyrektora otrzymują obudowę metodyczna gratis :roll:
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho

akinomralpak
Posty: 5
Rejestracja: 2012-12-15, 18:20
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: lubelskie

Re: Pilnie poszukuję przewodnika do książki Słowo za słowem

Postautor: akinomralpak » 2012-12-16, 10:33

Ok Wszystko się zgadza, ale na obecną chwilę nie mam takiej możliwość. Pracuję w szkole polskiej poza granicami kraju w klasach młodszych. W klasie 4 rozpocznę lekcje od stycznia W szkołach przy ambasadach jest nieco inaczej niż w zwykłej polskiej szkole. Nauczyciel pracuje na nieco zmodyfikowanym programie, ale mniejsza z tym. Ponieważ nie miałam do tej pory styczności z tym podręcznikiem a zaczynam za kilka tygodni potrzebuję pomocy metodycznych. Podejrzewam , że podręcznik Słowo za słowem jest zastępowany nowszymi wydaniami dlatego wszędzie (chyba) jest niedostępny. Jak widzisz nie jestem uczniem zresztą po co U. tok lekcji???? Jeśli już to szukałby sprawdzianów - czyż nie tak?
Zatem proszę raz jeszcze jeśli jest na forum Ktoś kto posiada książkę którą poszukuję proszę o pomoc. Chętnie odkupię jej egzemplarz, skan, lub ksero.

Awatar użytkownika
iluka
Posty: 3015
Rejestracja: 2012-07-25, 12:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: małopolskie

Re: Pilnie poszukuję przewodnika do książki Słowo za słowem

Postautor: iluka » 2012-12-16, 10:54

akinomralpak pisze:"Słowo za słowem" M. Nagajowa.
Ale nie ma go na liście dopuszczonych zgodnych z nowa podstawą programową :( http://www.men.gov.pl/podreczniki/wykaz ... lista1.php
W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. Paulo Coelho

izkaolek
Posty: 93
Rejestracja: 2012-01-23, 14:23
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne, Zajęcia zintegrowane
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pilnie poszukuję przewodnika do książki Słowo za słowem

Postautor: izkaolek » 2012-12-16, 10:59

Ja też uczę poza granicami kraju. Zamawiałam przewodnik z WSiP bez problemu i nie musiałam nawet podbijać deklaracji wyboru tylko ją wysłałam. Skontaktowałam się po prostu z wydawnictwem i obgadałam sprawę. Otrzymałam cały zestaw podręcznik+ obudowę szybciutko no i dostęp do ich materiałów na stronie. Niestety musiałam podać kontakt do kogoś w Polsce, kto odbierze paczkę, bo nie wysyłają za granicę. Jeżeli masz uczyć klasę na stałe, to może zrób to oficjalnie.

akinomralpak
Posty: 5
Rejestracja: 2012-12-15, 18:20
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język polski
Lokalizacja: lubelskie

Re: Pilnie poszukuję przewodnika do książki Słowo za słowem

Postautor: akinomralpak » 2012-12-16, 11:50

Dziękuję za pomysł i radę. :) Zaraz do nich napiszę.


Wróć do „Poszukuję ...”

cron