wzór podania o pracę

prośby o namiary na plany wynikowe, konspekty i inne materiały

Moderatorzy: Basiek70, służby porządkowe

Awatar użytkownika
vuem
Posty: 4126
Rejestracja: 2009-06-18, 20:30
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Język angielski
Lokalizacja: podkarpackie

Re: wzór podania o pracę

Postautor: vuem » 2011-09-12, 18:32

Wklep w google "podanie o pracę" i szperaj pół godziny zanim znajdziesz stronę bez reklam...niech zgadnę, trafisz na taką, gdzie zamiast reklamy będzie informacja jak zapłacić za dostęp :wink:

Nie przesadzałbym z ta inkwizycją, bo prędzej czy później dojdzie do sytuacji, gdy za link do tej samej strony taka Edzia przeczyta "dziękuję", a inny "spadaj spamerze".

Nawet jeśli JerzyS wpadł tu dla reklamy - co styl zdradzać może - to nie robi tego nachalnie.

A zamiast 5 postów od czci i wiary odsądzających wystarczy 1 z konkretną polemiką, czy odpowiedzią i człek albo staje się forumowiczem albo znika...

sarafinek2
Posty: 5
Rejestracja: 2012-11-07, 19:38
Przedmiot: Chemia
Lokalizacja: śląskie

Re: wzór podania o pracę

Postautor: sarafinek2 » 2012-11-07, 19:41

Odświeżę temat ponieważ widzę, że brak jest konstruktywnych wypowiedzi. Dużo informacji i gotowych wzorów można znaleźć tutaj: reklama Pozdrawiam!

mmllmm
Posty: 2
Rejestracja: 2013-01-05, 19:38
Kto: rodzic
Lokalizacja: śląskie

Re: wzór podania o pracę

Postautor: mmllmm » 2013-01-05, 19:44

Tutaj tez kilka wzorów w formacie pdf i doc do pobrania bez ograniczeń.
reklama

kirlan
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-04, 19:47
Kto: nauczyciel
Przedmiot: Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: wzór podania o pracę

Postautor: kirlan » 2013-02-15, 14:17

W liście motywacyjnym ma być odpowiedź na 2 pytania: CO ja jako pracownik dam unikalnego tej pracy, co ta praca da mi?
Ewentualnie przedstaw własne wizje działania - broń boże jakieś rewolucje! Po prostu z tekstu ma wynikać że wiesz na czym praca polega, że zainteresowałeś sie specyfiką TEJ konkretnej "firmY i TEGO konkretnego stanowiska, a jeszcze lepiej żeby wynikało że wiesz z czym się musisz zapoznać - co dokładnie sprawdzić w okresie wstępnym - zanim zaczniesz w pełni pracować.
"Mądry dowódca bardziej dąży do zwycięstwa niż do bitwy" - sentencja japońska
"Mądry nauczyciel bardziej dba o postępy ucznia niż o postępy planu" - moja jej interpretacja
I love Wuttke ! - a to powinno być motto MEN

Pracownik22
Posty: 10
Rejestracja: 2020-12-17, 09:01
Kto: student
Przedmiot: Biologia, Informatyka, Ekonomia
Lokalizacja: mazowieckie

Re: wzór podania o pracę

Postautor: Pracownik22 » 2021-02-02, 14:36

Ja polecam ten artykuł o pisaniu listu motywacyjnego reklama
Fajnie omówione to, co warto w liście motywacyjnym zawrzeć i jest też podane kilka przykładów na których można się wzorować.


Wróć do „Poszukuję ...”